ZALOGUJ SIĘ

DZIAŁ "Moje testy" - Dlaczego nie działa funkcja :Tłumaczenie słówek w zdaniach"?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
DZIAŁ "Moje testy" - Dlaczego nie działa funkcja :Tłumaczenie słówek w zdaniach"?
A
anna.zachar
anna.zachar - Jeżeli wybieram w teście funkcję "Tłumaczenie słówek w zdaniach" (ten tekst jest JASNOSZARY, zamiast normalny), to po kliknięciu pojawia się komunikat "Gratulacje - wykonałeś wszystkie powtórki w tym cyklu testu.
Przejdź do strony testu." i nie można nic więcej zrobić, jak znowu wrócić na stronę testu. I w kółko to samo. Zresztą, przy napisie "Tłumaczenie słówek w zdaniach" pisze, że jest ZERO elementów (zdań) do nauki, a przecież na listach słówek te zdania są!!!
- 12 lat temu
esterka - Cześć! Czy coś się u Ciebie zmieniło w tej sprawie? U mnie jak nie było zdań, tak nadal nie ma. :( - 12 lat temu
anna.zachar - U mnie nadal nie ma zdań. - 12 lat temu
anna.zachar - DZIAŁA !!! :-))) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

U mnie działa. Możesz napisać czym objawia się to niedziałanie?
piter_c
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie też działa. Przed chwilą robiłam :) Może spróbuj skorzystać z innej przeglądarki. Mi czasami pewne elementy etutora nie działają pod Firefoxem, natomiast świetnie chodzą pod Chrome.
Gaelle

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomimo, że chyba rzeczywiście coś się dzieje niedobrego w testach, to w niektórych z nich nie będzie tej funkcji, np. w wielu gramatycznych. Zestawy 'gramatyczne' są same w sobie zdaniami, wiec byłoby to pewnie powielenie. Zależy wiec jaki to test. Po dodaniu do testów np. rozmówek, tez zdań tych będzie: albo zero, albo bardzo niewiele.
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie działa i nie działa - jest to sprawa niezależna od przeglądarki, bo próbowałam w Chromie i w Firefoxie (nawiasem mówiąc, nie narzekam na "liska"). Na moim koncie jest to związane z brakiem zdań. Na stronie wyboru ćwiczenia widać, że funkcja jest niedostępna - szary kolor. Próba otwarcia kończy się komunikatem:

"Congratulations - you have done all the repetitions in this test cycle.
Skip to the test page."

Nie działa również dyktowanie. Obie funkcje są dostępne, ale tylko dla testów utworzonych na bazie własnych list słówek, bo tam są zdania. Wszystkich po kolei nie sprawdzałam - ale wygląda na to, że poginęły zdania z list słówek eTutora!
Miałam przerwę w abonamencie, może to dlatego, jeżeli u większości z Was jest ok. Może błąd lub skutek uboczny jakiś działań eTutora?

Jak to wygląda u Ciebie Anno?
esterka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
esterka - Testy do "moich list słówek" też są okrojone ze zdań - na pewno nie ma wszystkich. Sprawdziłam 1 z list - w teście są tylko 4 zdania i na pierwszy rzut oka to są zdania przykładowe do słówek z tej listy, które do tejże listy dodałam do powtórek. Zdania z list lekcyjnych też dodawałam, ale wiadomo, że one trafiają nie na listy lekcyjne, tylko na domyślną listę. Niepokoję się czy to nie jest jakaś nowość z którą będzie pod górkę. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - W każdym razie mój problem zgłosiłam administracji eTutora. - 12 lat temu
knorwid - Daj znać Esterko, co Ci odpowiedziano, też zauważyłem JEDNAK jakby mniej zdań w testach z list 'Moich słówek'. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Otrzymałam uprzejmą odpowiedź, że wpłynęło kilka zgłoszeń tego typu i ekipa eT. pracuje nad rozwiązaniem problemu. Obecnie nie są w stanie podać terminu, kiedy usterka będzie usunięta.
Napiszę, gdy zdania wrócą do testów.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Zdania wreszcie są na swoim miejscu :) Cieszę się :) - 12 lat temu
anna.zachar - DZIAŁA !!! :-))) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie podobnie, nie działała funkcja dyktowanie ale zgłosiłem jako błąd do eTutor i usterka została naprawiona. Błąd powstaje dlatego, że ciągle coś przerabiają na eTutorze w systemach i może wystąpić czasowe ograniczenie korzystania z niektórch funkcji. Awaria jest chwilowa, jak zapewnia administracja.
slawek4

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tworzę dowolny test z materiałów eTutor,np. Test "Aktywność i działanie". Funkcja "Tłumaczenie słówek w zdaniach" jest na jasnoszaro i nie można jej włączyć... A po kliknięciu napisu "Tłumaczenie słówek w zdaniach" pojawia się wyrażenie: "Gratulacje - wykonałeś wszystkie powtórki w tym cyklu testu. Przejdź do strony testu."
A
anna.zachar
esterka - To znaczy, że mamy taki sam problem. Popatrz wyżej - na górze jest info, ile słówek i zdań liczy test. Ja mam wpisane O zdań w podobnych testach. Zobaczymy, jaka będzie reakcja eTutora w poniedziałek, po weekendzie :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki