ZALOGUJ SIĘ

Czy faktem jest że po okresie pół roku rangę nalicza sie każdego dnia od nowa?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
jlangowski
dszczesny - Myślę,że wystarczy sięgnąć do opisu mówi sam za siebie:"Rangi przyznawane są za łączny czas spędzony na nauce w eTutor w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Należy pamiętać, że ranga nie jest przyznawana na stałe. Jeśli będziesz spędzać w serwisie mniej czasu, możesz stracić zdobytą wcześniej rangę." Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Nie.
Czas używany przy obliczaniu rank jest aktualizowany codziennie, dotyczy to też postępów w nauce.
quantum137
knorwid - Rafale, Guru nie-tylko-mój: ranG ;) Móc u Ciebie zobaczyć literówkę - czekałem na to całe wieki ;P ;)) Żartuję oczywiście.
W angielskim na pewno by Ci się nie zdarzyła - więc możesz sobie kiedyś na moich wypracowaniach poużywać za ten wpis ;)) Dobrego weekendu!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
askawska - A ja myślę, że przytrafił się Rafałowi anglicyzm. Po prostu myślał już częściowo po angielsku. :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
knorwid - Też tak pomyślałem, lecz zdążyłaś to przeczytać w trakcie edytowania. Szybka (fast/quick, not "little pane") jak zwykle. Niektórzy myślą po angielsku - pozazdrościć. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - I'm dumbfounded!
Have a nice weekend all of ya;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przykładowo: jeśli zacząłeś się uczyć 1 stycznia i właśnie tego dnia system naliczył Ci 180 minut, to 1 lipca owe 180 minut będzie Ci odjęte, ale 'czasy' z dni od 2.01 do 30.06 nadal wliczają się do aktualnej rangi. No i dojdzie ten spędzony na stronie owego 1 lipca. Itd.
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czyli zadając pytanie praktycznie sam sobie odpowiedziałem.
jlangowski
quantum137 - Nie, przeczytaj dokładnie co i jak zostało napisane... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki