ZALOGUJ SIĘ

Czy można wykupić nauki na eTutor.pl w Anglii? Czyli zapłacić w funtach?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
A
Angelica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Zapłacić można w złotówkach za pomocą karty VISA/MC także tej wydanej przez bank brytyjski. O przewalutowanie się nie martw, bank sam sobie przeliczy złotówki na funty.
Jeśli nie da się zapłacić bezpośrednio kartą (czasami polscy pośrednicy robią "focha" na zagraniczne karty), to na pewno da się zapłacić kartą poprzez paypal-a. Przelewów zagranicznych natomiast nie polecam, bo to droga impreza jest i trwa kilka dni.
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja płacę za eTutor z Irlandzkiego konta. Bank w Polsce gdzie tutor ma konto na które wpływają opłaty za kurs sam sobie przeliczy Twoje funty. Musisz tylko mniej więcej przeliczyć sobie sama funty na złotówki i wysłać tyle funtów aby po przeliczeniu przez bank nie wyszło za mało. Każdy bank ma różne stawki za przeliczenie waluty. Np. w PKO BP jest to około 8 złotych niezależnie od wysyłanej kwoty. Ale możesz też z robić coś innego. U mnie w banku w Irlandii jest taka funkcja gdzie możesz wysłać nie euro ale już przeliczone złotówki. Wybieram walutę jaka ma zostać wysłana i do jakiego kraju. I wtedy tutaj płacę za przeliczenie ale wtedy wychodzi to zbyt drogo. Dlatego zawsze wysyłam euro do polskiego banku i polski bank przelicza mi to za sumę 8 złotych.
Przelew z zagranicy , w moim wypadku z Irlandii do polskiego banku idzie dwa/trzy dni i nic nie kosztuje. Ja robię takie przelewy dwa razy w miesiącu w tym za eTutora również.
Pozdrawiam.
E
efogt
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam platnosci za posrednictwem konta PayPal.
Oprocz zabezpieczen i gwarancji platnosci od razu dostajesz potwierdzenie ile zostalo zaplacone( w tym wypadku funtow).
Jesli dobrze pamietam PayPal posiada przelicznik walut, wiec wiesz ile dokladnie(funtow) trzeba przeznaczyc.
Przelew bankowy to dodatkowa prowizja dla banku za przewalutowanie, czas transferu od 3-10 dni.
Pozdrawiam,
TopMan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To ja się doczepię do pytania kolegi i zapytam o płatności czy płatność za szkolenie jest z góry 179 a pytam dlatego gdyż widziałem w nawiasie kwotę za miesiąc i pomyślałem że można płacić miesięcznie odliczoną kwotę?
G
grzesiula
radmar2 - Z góry. W nawisach jest podany koszt jednego miesiąca dla poszczególnych wariantów abonamentu. Jednak obecnie jest promocja na groupon i roczny abonament można mieć za 89 zł.
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/LangMedia-Sp-z-oo-NIP-671-176-22-04/7388406
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja też płacę z Anglii, nie ma żadnego problemu, płacisz np. kartą kredytową jak za samolot lub przez paypala
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki