ZALOGUJ SIĘ

chcę się uczyc angielskiego od podstaw z przetłumaczeniem co dany wyraz oznacza

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
K
klaudusia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dobrze Trafiłaś.
slawek4
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I w czym problem? Witamy w szkole!
kujon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Etutor to bardzo dobry portal do nauki angielskiego i co najważniejsze pomaga zachować systematyczność.

Zacznij od poziomu A1 przerabiaj jedna po drugiej kolejne lekcje. Lekcje są ułożone tematycznie, ale tak że w lekcji masz słownictwo, gramtykę, writting, speaking. Każda następna lekcja to wyższy poziom wtajemniczenia:)

Polecam, szczególnie na początek przerabiać temat po temacie, raczej nie radzę "skakać", tracisz kontekst.

Super sprawa to powtórki, jak uczyć się nowych słów, gramtyki to tworzysz sobie bazę, którą możesz ciągle utrwalać. U mnie to działa:) Każdego dnia mam kontakt z angielskim, bo nawet jak nie uczę się nowych rzeczy to zawsze muszę coś powtórzyć. Dla małych Leni idealna motywacja:)

Coś co może, się przydać jeśli chodzi o tłumaczenie to słownik DIKI. Możesz wpisać słowo w słowniku i masz jego tłumaczenie, zastosowanie w zdaniu oraz wymowę:), albo jeśli na dane słowo klikniesz dwa razy to również jest przekierowanie do słownika a tam wszytko co wyżej:)

Jednym słowem dobrze trafiłaś:) teraz tylko samozaparcie, sytematyczność no i powodzenia:)
ankus7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki