ZALOGUJ SIĘ

Powtórki- konktetna lista słówek

2 miesiące temuostatnia aktywność: miesiąc temu
Czy można powtarzać elementy tylko i wyłącznie z konkretnej listy słówek?
czasami potrzebuje przerobić materiał z jednej listy słówek, mam ograniczony czas i przeszkadza mi ze wszystkie słówka się mieszają
P
paukas

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Aktualnie słówka lub zdania z lekcji dodane do Powtórek trafiają do jednej puli. Liczbę powtórek planuje algorytm, Użytkownik nie ma możliwości określenia dokładnej liczby powtórek na dany dzień oraz wybrać konkretną listę słów z lekcji.

Natomiast polecam sprawdzić funkcję Powtórek specjalnych, z których można korzystać niezależnie od głównego modułu Powtórek. W pierwszej kolejności należy stworzyć własną listę słówek (jedna lista słówek może zawierać maksymalnie 500 elementów), w tym miejscu - https://www.etutor.pl/words/user-words, aby później z niej utworzyć zestaw list słówek w Powtórkach specjalnych - https://www.etutor.pl/special-repetitions

Do własnej listy słówek można wpisywać hasła samodzielnie lub dodawać je ze słownika. Własnej liście słówek warto nadać charakterystyczną nazwę, aby później łatwiej ją było znaleźć tworząc zestaw. Będąc w danej liście, jej nazwę można zmodyfikować w zakładce ustawieniach.

Mając przygotowaną własną listę, przechodzimy do Powtórek specjalnych (https://www.etutor.pl/special-repetitions), klikamy przycisk 'Nowy zestaw list słówek'. Następnie w pierwszym wierszu podajemy nazwę zestawu, a w drugim wpisujemy nazwę własnej listy słówek i klikamy 'zapisz'.

A gotowy zestaw list słówek można powtarzać wiele razy na kilka sposobów na przykład: tłumaczenie na angielski, tłumaczenie z angielskiego, ćwiczenia z obrazkami - nauka ze słuchu, ćwiczenia z obrazkami - dobieranie podpisów.
MyroslavaRozbytska18
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej,
w kontekście powtórek w etutorze chciałabym tylko zasugerować że system powtórek jest zbyt skomplikowany dla użytkownika, wiem że chcecie żeby było jak najwięcej funkcjonalności w jednym miejscu ale czasami jednak lepiej postawić na lepszy UX/UI niż przeładowanie milionem odnośników do poszczególnych mini funkcji na platformie.


Dodanie własnej listy słówek z własnego zestawu żeby potem przekopać się przez mnóstwo odnosnikow żeby znaleźć listę z listy nie jest dobrym pomysłem dla użytkownika.


Zastanówcie się może jak w najbliższej aktualizacji (o ile będzie mieć miejsce) poprawić UX/UI i funkcjonowanie platformy zamiast zmieniać tylko kolory przycisków i ich wielkość, co jest totalnie zbędne i stratą czasu w kontekście użytkowania platformy.
Alex02
MyroslavaRozbytska18 - Dziękujemy za Twoją opinię i sugestię. Planując zmiany w tym zakresie weźmiemy je pod uwagę. Natomiast w celu skutecznej oraz ciekawej nauki platforma została wyposażona w wiele funkcjonalności - mogą one sprawiać trudność. Jednak z czasem, kiedy lepiej poznamy platformę i korzystamy z niej częściej, łatwiej dopasować naukę do własnych potrzeb.
Duże grono naszych Użytkowników chwali sobie i bardzo lubi pracować z modułem powtórek, ponieważ przynosi efekty.
Tworzenie własnych list słów nie jest konieczne, ale rozszerza słownictwo i jest pomocne zapamiętywaniu. Zatem użytkownik może sam wybrać, w jaki sposób chce to zrobić. W przypadku wszelkich wątpliwości, chętnie pomożemy.
- miesiąc temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tyle się się pisze o tych nowych udoskonaleniach ostatnio wciąż udoskonalają i myślę że większości to sprawia problem i niezadowolenie .Wrócić do starszej wersi bo była dla nowego użytkownika bardziej przejrzysta i jasna a teraz co?ciagle zapytania gdzie jest to ,gdzie jest tamto?
spajk
MyroslavaRozbytska18 - Ciągle rozwijamy platformę eTutor: dodajemy nowe lekcje i kursy specjalistyczne, wzbogacamy słownictwo, udostępniamy wyższe poziomy zaawansowania, zmieniamy szatę graficzną, stwarzamy quizy. To wszystko ma na celu służyć użytkownikom i pomagać im w trakcie nauki. Wasza opinia jest bardzo ważna dla nas! Analizujemy wszystkie uwagi i będziemy dostosowywać zmiany tak by spełnić oczekiwania większości użytkowników ;) - miesiąc temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę ze to bardzo potrzebna funkcja, mam inna aplikacje, tam słownik działa gorzej ale właśnie tej funkcji barkuje mi. w etutorze, wystarczyło by w ustawieniach powtórek -> mamy już istniejące ELEMENTY W POWTORKACH, dodać na samym początku barter i tam wybieramy czy powtarzamy z domyślnej listy słówek czy z własnej listy słówek i z jakiej. bardzo fajnie jakby jednak było to możliwe
P
paukas
MyroslavaRozbytska18 - Dziękujemy za sugestię. Nie możemy zagwarantować wdrożenia zmian, ale na pewno pochylimy się nad propozycją. - miesiąc temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki