ZALOGUJ SIĘ

Chodzi o powtórki które chcę wyczyścić.

9 miesięcy temuostatnia aktywność: 9 miesięcy temu
Witanko!
Źle podszedłem do układania powtórek i zrobił mi się bajzel, który irytuje i przeszkadza w (zniechęca) w nauce. Chciałbym usunąć wszystkie słówka z działu powtórek i na nowo stworzyć sobie listy już "z głową". Jak wyczyścić powtórki?
Dzięki - Andrzej
P
popetelony

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Wchodzisz w statystyki, następnie lista elementów dodanych do powtórek, dalej klikasz listy słówek, twoje słówka i tu możesz usunąć powtórki.
Agatkosprobuj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chcąc usunąć wszystkie powtórki dodane do modułu, proszę wejść w "Ustawienia konta" - https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto.

Proszę jedynie pamiętać, aby odznaczyć opcję usuwania postępów z lekcji, jeśli te mają być zachowane.

Gdyby mimo resetu powtórek jakiekolwiek elementy pozostały w module, można je usunąć w sekcji "Twoje słówka", wchodzimy w: Menu (trzy paski w górnym rogu) - > Słówka -> Twoje słówka lub wchodząc w link - https://www.etutor.pl/words/user-words. Klikając symbol trzech kropek przy danej liście słów, wtedy pojawi się opcja “usuń”.
W ten sposób usuwamy wszystkie powtórki - zarówno z modułu głównego, jak i słowa, które sami dodaliśmy. Lub można wejść w listę wszystkich elementów dodanych do powtórek (Menu -> Słówka -> Elementy w powtórkach) - https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all - i kliknąć symbol czerwonego minusa.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
popetelony - niestety, pomimo odznaczenia opcji usuwania postępów w nauce wraz ze słówkami do powtórek postępy zniknęły :( - 9 miesięcy temu
adrianna.wu - @popetelony, sprawdziłam na swoim koncie taki scenariusz - odznaczyłam opcję usuwania postępów dotyczących lekcji, system usunął same powtórki, zgodnie z mechanizmem działania. Obawiam się, że dana opcja nie została jednak odznaczona, dlatego zarówno powtórki i postępy nauki zostały usunięte, bardzo nam przykro. - 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki