ZALOGUJ SIĘ

Dziwne "przeskakiwanie" strony w lewo i prawo przy robieniu powtórek

10 lat temuostatnia aktywność: 6 miesięcy temu
Czy też się u Was tak dzieje, że przy robieniu powtórek sprawdza się prawidłową odpowiedź to ekran przeskakuje o parę milimetrów w lewo, a po przejściu do następnej powtórki cofa się o parę milimetrów w prawo? Drażni mnie to. Nie zmieniałam żadnych ustawień na swoim komputerze, a wczoraj wszystko było w porządku
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Polecam Google chrome. Na nim prawie nikt nie ma problemów.
elber
Gevelka - Problem jest taki, ze nie uzywam nic poza Google Chrome... - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

miałam ten sam problem i napisałam do tutora,otrzymałam odpowiedż,żeby wyczyścić dane przeglądarki ,gdyby nie pomogło to mam się ponownie skontaktować- wyczyściłam te dane i pomogło- ja używam google chrome -zarówno na laptopie jak i na klasycznym pc,na pc nie było z tym problemu natomiast występował na laptopie - i tam własnie czyściłam te dane
zorija
Gevelka - A jak dużo tych danych musiałaś wyszyścić? Wyczyściłam z jednego dnia, ale to nic nie dało - 10 lat temu
zorija - wybrałam opcję od początku - czyli wyczyściłam całośc - 10 lat temu
zorija - jeszcze zapomniałam dodać,że bezpośrednio po wyczyszczeniu nie pomogło,dopiero jak wyłączyłam laptop i włączyłam go z powrotem to wtedy już było o.k.
to trochę tak jak w tym starym kawale o sposobie naprawy samochodu przez informatyka otóż informatyk jak chce naprawić samochód to z niego wysiada i zaraz wsiada z powrotem...
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ma potrzeby czyszczenia całej historii (ciasteczka, aktywne zalogowania, ustawienia witryn, itd.). W moim przypadku pomogło wyczyszczenie tylko pamięci podręcznej dla okresu "wszystko". Po tej operacji trzeba jeszcze tylko odświeżyć stronę i gotowe.
Dodam jeszcze że korzystam z Firefox'a.
O
okm18
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam problem, od paru dni *tygodnia? Po wpisaniu w powtórkach odpowiedzi ekran przeskakuje w dół... Denerwuje mnie to. To jakiś nowy improvement? Działa tak samo w domu na stacjonarnym, na lapku i w pracy. Kożystam z mozilla. Da się to wyłączyć?
Zakalve
p-o-l-a - U mnie też przeskakuje- góra,dół, wcześniej nie było takiego problemu. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na czas wykonywania powtórek można:

W przeglądarce Chrome naciskając F11 -tryb pełnoekranowy: dzięki temu można wykonywać powtórki bez przeskakiwania zawartości strony.

W Firefox nacisnąć prawy przycisk na górnym pasku narzędzi: zaznaczyć opcję ukryj paski narzędzi,
a następnie F11 i również już nic nie przeskakuje.

Przynajmniej u mnie takie rozwiązanie działa.


Pozdrawiam
jacek811
Zakalve - Nie przeskakuje, pod warunkiem, że jest nie ma powiększenia liter (skrót control plus); Jak sobię powiększam dalej skacze. Denerwująca rzecz... I wolał bym jednak, żeby to strona serwisu e-tutor poprawiła, tj. przywróciła poprzednią formę, bo ze strony konsumenta każdorazowe zmienianie ustawień np. przy ninja powtórkach w pracy jest cokolwiek kłopotliwe ;) - 10 lat temu
jacek811 - Masz rację, ale jeżeli ktoś nie potrzebuje powiększać czcionki to dopóki nie zostanie to poprawione można skorzystać z takiego rozwiązania :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aż zainstalowałem sobie chrome... przy powiększeniu również skacze. Kolejny krok to zmiana rozdzielczości^^
Zakalve
jacek811 - U mnie działa takie rozwiązanie na rozdzielczości: 1366 x 768 - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I znów wszystko działa bez przeskakiwania. Ślicznie dziękuję :)
Zakalve

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.