ZALOGUJ SIĘ

Przeniesienie nowych elementów do codziennych powtórek- pomocy

4 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Chciałabym dodać słówka, które są w nawiasie czyli z nowych elementów do listy bieżących powtórek ale system wymaga chyba ode mnie abym nie tylko je raz przerobiła ale też zaznaczyła odpowiedź średnio albo świetnie.
W przypadku gdy uczysz się nowych słówek a w grupie nowych elementów masz bardzo dużo zapisanych słówek, daje ci małą swobodę w dodawaniu słówek do codziennych powtórek regularnie. Czy ja robię coś źle? Jak dodać sprawie na bieżąco ( bez takich problemów jak wcześniej opisałam) słówka z nowych elementów do codziennych powtórek? Pomocy
annacapala
adrianna.wu - Nowe elementy ocenione na “Średnio” lub “Świetnie” wpadają do ogólnego modułu powtórek, co powoduje zmniejszenie liczby w nawiasie. Ocena nowego elementu na “Źle” oznacza, że element będzie powtarzany tego dnia aż do momentu wystawienia mu pierwszej pozytywnej oceny (“Średnio” lub “Świetnie”).

Więcej informacji o powtórkach dostępnych jest w sekcji Pomoc - https://www.etutor.pl/help/repetitions
- 4 miesiące temu
pinkthorn - Dzięki za pomoc. Właśnie takich informacji szukałem, bardzo mi pomogły. - 3 miesiące temu zmieniany: 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki