ZALOGUJ SIĘ

pytanie o podpowiedzi, lektor, obsługa, lepszy sposób nauki

5 miesięcy temuostatnia aktywność: 4 miesiące temu
Witam, aktualnie przerabiam lekcję odnośnie różnicy między present perfect i past simple.
Rzecz w tym, że gdy dostaję ćwiczenie, gdzie mam wpisać słówka to zwyczajnie podpowiada mi ilość luk do wpisania i w żaden sposób nie jest to nauka.
Jest możliwość wyłączenia pokazywania ilości luz na słowo? Strasznie mnie to irytuje.

Dodatkowo, często lektor czyta mi poprawnie uzupełnione zdanie, co zajmuje czasem strasznie dużo czasu,
a nie koniecznie jest mi to potrzebne - jest również możliwość wyłączenia tej opcji?
R
RobertPat
adrianna.wu - Aktualnie nie ma możliwości wyłączenia lektora lub wyświetlania liczby liter w lukach. - 5 miesięcy temu
RobertPat - Dlaczego nie kiedy pojawia się ćwiczenie, w którym właśnie jest wyłączona ilość luk?
Nie dostałem odpowiedzi na drugie pytanie;

" często lektor czyta mi poprawnie uzupełnione zdanie, co zajmuje czasem strasznie dużo czasu,
a nie koniecznie jest mi to potrzebne - jest również możliwość wyłączenia tej opcji?"
- 5 miesięcy temu
adrianna.wu - W lekcjach są różnego rodzaju ćwiczenia, dlatego nie wszystkie z nich polegają na wypełnianiu luk.
Natomiast odpowiedź na pytanie dotyczące lektora znajduje się w moim pierwszym komentarzu :)
- 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki