ZALOGUJ SIĘ

Po aktualizacji aplikacji zniknąl kalendarz powtorek. Gdzie mozna go teraz znalezc

11 miesięcy temuostatnia aktywność: 11 miesięcy temu
Po aktualizacji aplikacji zniknąl kalendarz powtorek. Gdzie mozna go teraz znalezc
czarnykotek1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Ja też nie mam kalendarza powtórek...zgłosiłam problem ale póki co nie mam odpowiedzi...
spajk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kalendarz powtórek dostępny jest w ustawieniach powtórek - https://www.etutor.pl/repetitions/repetitions-calendar
Pomocne wskazówki i wyjaśnienia znajdziecie w tym wątku poświęconym właśnie wspomnianym zmianom - https://www.etutor.pl/forum/thread/1604078-Watek_eTutora_Powtorki_w_nowej_odslonie.html?unread

Na wiadomości odpisujemy zgodnie z kolejnością wpłynięcia, będziemy wdzięczni za cierpliwość.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
11 miesięcy temuzmieniany: 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety w miejscu naturalnym dla kalendarza, czyli w postępach, kalendarza już nie ma. Pan m.krok.90 wyjaśnia , że został przeniesiony do powtórek w których trzeba kliknąć na trzykropek potem kliknąć na ustawienia potem kliknąć na kalendarz. Czyli pasja informatyków do walki z ergonomią zwycięża.

Niestety po przerobieniu powtórek traci się na 24 godz dostęp do kalendarza. Chyba. Ja nie znalazłem rozwiązania , a support milczy.

Pani Kamila z kolei odsyła do linku gdzie nie ma słowa o kalendarzu jedynie narzekanie użytkowników o "szarym tle powtórek" , przy radosnym entuzjazmie w/w :/


ps. znalazłem rozwiązanie dostępu do kalendarza po przerobieniu wszystkich powtórek. Głupie bo głupie ale działa. Jak skończysz wszystkie powtórki i zblokuje dostęp do kalendarza, trzeba dodać nowe elementy do nauki ( nawet jak nie chcesz ) i wtedy znowu widzisz trzy kropki z dostępem do ustawień z dostępem do kalendarza. click, click click :(
mialek
11 miesięcy temuzmieniany: 11 miesięcy temu
kamila.zet - @mialek, od siebie dodam tylko, że w swoim komentarzu odsyłałam Pana do tego wątku: https://www.etutor.pl/forum/thread/1604078-Watek_eTutora_Powtorki_w_nowej_odslonie.html?unread W treści opublikowanej przeze mnie w tym wątku poruszaliśmy również kwestie nowego umiejscowienia Kalendarza oraz zamieściliśmy bezpośredni link do niego kierujący :)

Tu wrzucam go ponownie: https://www.etutor.pl/repetitions/repetitions-calendar
- 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co komu szkodziło aby usunąć kalendarz powtórek z tego działu? Napiszcie z czego najmniej korzystacie ...jak dla mnie ranking użytkowników może znaleźć się zupełnie w innym miejscu.
spajk
adrianna.wu - @spajk, opcje dotyczące powtórek były zlokalizowane w różnych miejscach na platformie, chcieliśmy je umieścić razem, dlatego powstały Ustawienia powtórek.
Kalendarz powtórek jest cały czas dostępny. Podczas realizacji powtórek wejdź w 'Więcej' (trzy kropki) i wybierz ustawienia powtórek. Jeśli wykonałaś już powtórki kliknij Menu 🍔 > Ustawienia konta > sekcja Nauka i postępy > Ustawienia powtórek :)
- 11 miesięcy temu zmieniany: 11 miesięcy temu
spajk - Poprzednie ustawienie było bardzo szybko dostępne i twierdzę że większość uczących się z tego bardzo często korzysta - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję Pani Adriannie.wu za szybką odpowiedz. Niestety ten sposób nie działa jeżeli przerobi się wszystkie powtórki. Wtedy trzy kropki znikają i trzeba czekać do następnego dnia aż pojawią się nowe powtórki. Oczywiście , dzięki Pani uprzejmości , wiemy, że można do kalendarza dostać się także poprzez ustawienia konta. Ale jest to strasznie nieintuicyjne.

Nie bardzo rozumiem dlaczego tak istotną funkcję ukryto głęboko w ustawieniach.

Głównym problemem przy nauce w eTutor jest nawarstwianie się powtórek. Kalendarz jest doskonałym narzędziem żeby mieć to pod kontrolą. Nie rozumiem więc dlaczego ukryto tę funkcję. Naturalnym dla użytkownika miejscem dla linku do kalendarza jest zakładka "Twoje postępy" . Oczywiście dostęp z poziomu powtórek jest także doskonałym pomysłem ( pomijając fakt że nie działa jeżeli powtórki już się wykonało ). Ale dlaczego poprawiając jedno trzeba psuć drugie obniżając ogólną atrakcyjność programu. Czy usunięcie zakładki kalendarza z "Twoich postępów" miało jakiś cel poza zniechęceniem wieloletnich użytkowników eTutora ?

pozdrawiam
mialek
adrianna.wu - @mielak, aby dostać się do Kalendarza w poprzedniej wersji, też trzeba było się przeklikać tylko do Twoich postępów :) Jak wspominałam w odpowiedzi do @spajk, zależało nam na tym, aby funkcje dotyczące powtórek były w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że odrobina czasu okaże się pomocna dla zapamiętania nowej ścieżki :) - 11 miesięcy temu zmieniany: 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie zgadzam się z Twoja opinia ...ostatnio dość często próbujecie modyfikować i efekt nie stety jest nie zadawalajacy
spajk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki