ZALOGUJ SIĘ

Gdzie jest opcja powtorek offline w aplikacji

7 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
gdzie znajde w aplikacji opcje offline przy powtorkach ? zawsze jej uzywam by ograniczyc zuzycie transferu.

Wiecie jak duzo transferu zuzywa etutor?
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 11

Nie wiem czy istnieje taka opcja. Jest taka opcja w starej aplikacji mobilnej. Może ci się uda ją ściągnąć. Ja nadal czasami z niej korzystam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.etutor.mobile&hl=pl

Powodzenia.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzieki!!!!:) ta nowa aplikacja jest bardzo nieprzejrzysta... zostaje na starej.
Haku92
Gość - Ja mam zainstalowaną starą i nową. Uważam że obie są przydatne. - 7 lat temu
Haku92 - dzieki! ja uzywam glownie starej ;) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy, że w najnowszej aplikacji eTutor opcja "offline" nie występuje. Niestety, ale do efektywnej pracy z Platformą eTutor oraz słownikiem Diki niezbędne jest połączenie z Internetem. Dlatego też odradzamy korzystać ze starej wersji aplikacji, gdyż nie jest już ona przez nas wspierana.

Przepraszamy za utrudnienia, a gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.
aleksandra.rosiek
Haku92 - Dla mnie jedna z najwazniejszych funkcji jest mozliwosc pracy offline. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

i właśnie brak trybu offline kładzie nową app na obie łopatki.
J
Jacek1893

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wersja offline "ratowała" życie przy wszelkiego rodzaju wyjazdach, gdzie dostęp do Internetu był utrudniony.

Obecna wersja z brakiem funkcjonalności offline- żadnej wartości dodanej. Subset funkcjonalności tego co można osiągnąć z przeglądarki.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja tez chcialam skorzystac. pamietam ze wczesniej byla. teraz tragedia :-(((((
magdalenawilk
Gość - Przed chwilą ściągałem starą aplikację pod niżej podanym linkiem, powodzenia.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.etutor.mobile&hl=pl
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nowa aplikacja oferuje dostęp do słownika i kursu jedynie w wersji online. Jest na to kilka powodów. W tej chwili słownik języka angielskiego posiada w swojej bazie ponad 400.000 haseł, z których ogromna część posiada także nagrania, zdania przykładowe i wiele pomocnych znaczników gramatycznych.

Gdyby całość tych danych "zmieścić" w wersji offline, zajęłaby większość pamięci smartfona lub tabletu i działałaby wolno z uwagi na dużą ilości materiału i informacji.

Innym powodem przemawiającym za wyłączną dostępnością online jest brak konieczności aktualizacji materiału po stronie użytkownika (haseł, zdań, nagrań, zdjęć), ponieważ te na bieżąco pojawiają się w bazie danych na serwerze i na wybranym urządzeniu mobilnym.

Wersja offline ze swej natury musiałaby więc być znacznie uboższa, zajęłaby ogromne pokłady pamięci telefonu i wpłynęłaby na szybkość działania urządzenia.

Podobnie ma się rzecz z modułem powtórek - po każdym wykonywaniu ćwiczeń w trybie offline konieczna byłaby synchronizacja danych z serwerem, aby informacje w wersji offline pokrywały się z modułem w wersji online i nie powodowały chaosu.
piotrek0515
Pracownik eTutor
parseq - Ale nikt nie oczekuje wypasionej wersji offline!!!
W wersji offline wystacza zrobienie powtórek, oczywiście bez dostępu do 400000 haseł słownika. Wersja offline może być skromna. Jesli posiadalaby możliwość zrobienia jeszcze powtórek specjalnych, to byłoby super.
Załadować zadania (może opcjonalnie z plikami audio), rozłączyć się z siecią, zrobić powtórki, wrócić do sieci, wykonać automatycznie synchronizację z serwerem eTutor. I tyle.
- 5 lat temu
Haku92 - Czy nawet gdzies w McDonald na wyjezdzie pobrac powtorki i robic ... A tak... - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nawet najubozsza wersja Offline jest lepsza jak zadna. Przez to ze nie mam duzo transferu niestety nie moge uzywac programu.... I czesto nie robie powtorek wogole. Jak byla aplikacja z offline to duzo systematyczniej sie uczylam...
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wersja offline bardzo by się przydała. :(
Nie wszędzie jest Net.
P
pierwiast1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Pod ziemią" , w metrze internetu "ni ma" :-(
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bylam na urlopie i nie moglam tego uzywac jak nie bylo Wi fi . Dlatego nie robilam powtorek nawet. Zaniedbalam Etutora bo nie mogam go uzywac "w trasie" . Jestem ciagle poza domem i w okienkach niestety nie moge go uzyc. Bo nie mam neta. Zastanawiam sie czy go przedluzac dalej bo to troche bez sensu :
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.