ZALOGUJ SIĘ

Where are you going? /weərəjəgǝvin/? Słabe formy w języku angielskim

zmodyfikowany: rok temuostatnia aktywność: rok temu
Where are you going? /weərəjəgǝvin/? Słabe formy w języku angielskim.
Connected Speech - Weak forms
https://youtu.be/us-j7Ftrrag
Elttraining
piotr.grela
londynwarszawianka - Weak forms, connected speech and Schwa, te tematy jako top three in the English language.
Dobrze wyjasnione zagadnienia przez pania nauczycielke Jo.
Great video, I’ve watched it.
- rok temu zmieniany: rok temu
jerzy_pozoga - Dzięki Piotrze, owe "Schwa" ciekawe dla mnie. Dla mnie po raz pierwszy TAK ładnie opisane przez Jo. Dla ciebie duży PLUS! I warto mnie jeszcze jej posłuchać , więcej ciekawych lekcji. - rok temu
piotr.grela - Jurek jak ja Ci zazdroszczę mieszkania we Wrocławiu. We Wrocławiu to i jest przepiękny Rynek, mnóstwo tanich i smacznych barów, miejsca gdzie bywałem za czasów mojej młodości... - rok temu zmieniany: rok temu
jerzy_pozoga - Ja, z Wroclawia, a moje drugie miasto marzenie to Vancouver, B.C. Byłem TAM, nie miałem zatrudnienia, wyganiali, inny świat obcych mi ludzi. Wróciłem, jestem w domu, mam ciepły kącik i roboty na działce, moje warzywa i owoce smaczne. Podoba mi się tutaj. A kto wie czy nie spocznę na działce jak ziemia się zatrzęsie i front wojny przybliży. Bywaj w zdrowiu Piotrze. - rok temu
piotr.grela - Może nie będzie tak źle, przecież politycy w Polsce, też mają rodziny, biznesy, pieniądze zainwestowane. Czy możliwa jest powtórka z historii z 1939 roku...

Przed drugą Wojną Światową, przyleciał do Londynu minister Spraw Zagranicznych Józef Beck, cwaniacy Brytyjczycy rozpracowali go, że jest głupi i próżny, rozścielili mu czerwony dywan, postawili 3 orkiestry dęte, poklepali go po plecach i zapewnili go o pomocy w razie ataku.
- rok temu zmieniany: rok temu
piotr.grela - Czy CIA zainscenizuje fałszywy atak atomowy przez Rosjan tzw. "False flag" aby rozpocząć III Wojnę Światową? - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki