ZALOGUJ SIĘ

Jak odnaleźć lub wrócić do zagadnień gramatycznych zawartych w lekcjach?

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Dzień dobry,
proszę o informację jak mogę odnaleźć informacje dotyczące wyjaśnień dotyczących gramatyki?
Przykładowo chciałbym wrócić do informacji opisujących zasady dotyczące Przyimków miejsca.
Nie pamiętam już którym to było rozdziale. korzystam z ikony lupy w prawym górnym rogu.
Wpisuje temat: Przyimki miejsca. System nie znajduje tej lekcji gramatyki a jedynie tłumaczenia pojedynczych słów. Dotyczy to także innych lekcji gramatyki. Jak odnaleźć opis gramatyki który niegdyś przerabiałem i chciałabym go powtórzyć ?
A
arekj23

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Spróbuj skorzystać z "hamburgera" w prawym górnym rogu strony internetowej i z rozwijanego menu wybierz "Gramatyka". Tam masz materiały gramatyczne pogrupowane w/g różnych zagadnień. Niełatwo jest coś znaleźć, ale czasem się udaje :)
W aplikacji to samo jest pod "hamburgerem: w lewym górnym rogu - później "Lekcje" - trzy kropki z prawej - "Strony lekcji w/g typu" i z rozwijanego menu trzeba wybrać "notatka gramatyczna" (ewentualnie "lista element w gramatycznych")
darkobo
arekj23 - Dzięki !!! na co dzień korzystam raczej z aplikacji i nie mogłem tego znaleźć. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki