ZALOGUJ SIĘ

dlaczego ukryto przykłady zdań do słówek i jak włączyć stałą ich widoczność

12 lat temu
Dzisiaj nagle okazało się że podczas nauki nowych słówek nie widzę przykładów zdań do nich - jest tylko link: Pokaż przykłady, na który muszę kliknąć myszką. Skróty klawiaturowe na odtwarzanie tych przykładów nadal działają, może to i jakaś metoda na naukę ze słuchu, ale mi stanowczo nie pasuje. Tak więc zamiast efektywnych skrótów musze co chwila przekładać rękę z klawiatury na myszkę i odwrotnie.
A poza tym - przydałyby się skróty klawiaturowe na dodanie przykładów do powtórek i możliwość szybkiego dodania do powtórek wszystkich zdań z przykładów (analogicznie jak wszystkich słówek).
A
aikemek
absolwentka - Mi też się to nie podoba. Przyzwyczaiłam się do poprzedniej wersji i byłam z niej bardzo zadowolona! - 12 lat temu
anbar - A już myślałam, że to ja coś niechcący "kliknęłam" ;) i zniknęły przykłady zdań w nowych słówkach.
Mam te same odczucia. Wcześniejsza wersja bardziej mi się podobała.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Tsunami - forma ukrytych zdań jako przykładów do nauki słówek w pełni mnie nie zadowala swym rozwiazaniem ,mam nadzieje ze jesli zrobiliscie krok ku temu bazujac na zmianach w owym programie , to sa one krokiem w tył, powodujac ich zmeczenie i znurzenie ciagłym klikaniem na rozwiniecie listy za każdym razem !!! - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Najlepiej byłoby gdyby ta funkcja miała możliwość włączenia i wyłączenia tj. dostosowania do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkowników.

Forma z widocznymi zdaniami jest często dla uczących się lepsza i wygodniejsza. Niekiedy chce się ja wyłączyć np. przy pracy z internetem mobilnym o niższej prędkości.
TLK
efogt - Ja się przychylam do zdania Tomka ponieważ każdy ma inne potrzeby i odczucia. Dla mnie zaproponowana obecna wersja z ukrytymi zdaniami jest lepsza. Wole kiedy nie widać tych zdań. Dlatego uczeń powinien mieć prawo wyboru. Dobrze aby można je było włączać i wyłączać dla własnych potrzeb.
Pozdrawiam.
- 12 lat temu
TLK - -:)miło Cie "słyszeć" - 12 lat temu
sorayya - postuluje by włączyć ta funkcje tak jak było, klikanie aktywizuje czas. - 12 lat temu
aikemek - efogt - dobrze wiedzieć że przynajmniej niektórym pasuje po nowemu. Ale generalnie uważam że uczeń powinien mieć prawo wyboru. A jeszcze gorzej że zostaliśmy zaskoczeni tą zmianą.
Tymczasem wykorzystałam listę elementów - tyle że tam trzeba uważnie celować myszką w ikony głośników...
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki