ZALOGUJ SIĘ

Powtórki? A pali się gdzieś?

12 lat temu
http://www.youtube.com/watch?v=e_BL5EKwSqE&feature=related

No, teraz mogę powtarzać :)
Pozdrawiam wszystkich przemarzniętych...
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

nie chcę zakładać nowego wątku ale nie zwiększa mi się ilość powtórek w widoku profilu mimo, że właśnie je robię :D czy tylko ja mam taki problem? :P

wiem, że nie jest to takie ważne ale właśnie dzisiaj miałem pobić rekord i zrobić koło 400 powtórek :P a tylu jeszcze w 1 dzień wcześniej nie zrobiłem :)
tamarind17
bird - Chciałeś chyba napisać "nie zmniejsza"? Może wciskasz wyłącznie klawisze 1 (don't remember) i 2 (poor)? - 12 lat temu
tamarind17 - nie chodzi o to ... mam ich coraz mniej do zrobienia
ale jak ustawiłem plan tygodniowy na 500 powtórek np.
to mimo, że je robię pasek ani liczba zrobionych powtórek się nie zwiększa/przesuwa :P
- 12 lat temu
bird - Rozumiem, że chodzi Tobie o pasek w "celach nauki", a nie o pasek w "statystykach"? Ten pierwszy jest "ruchomy", tzn. pokazuje ostatnie 7 dni, a nie pn-nd. Dziwne, że w chwili kiedy robisz powtórki nic się nie nalicza/przesuwa. Niestety nie wiem dlaczego... Zwrócę dziś u siebie na to uwagę. - 12 lat temu
bird - No więc u mnie tak: wszystkie możliwe paski rosną albo zielenieją - pełny rozkwit. Może masz tam stonkę czy cuś ;) Zapytaj zarządców tej orki :) - 12 lat temu
tamarind17 - jak dodałem teraz nowy element sobie go powtórzyłem to zwiększyło się :P dzisiejsze powtórki to pozostałości po wczoraj i może dlatego nie mi ich zaliczyło , no cóż szkoda ale nie jest to na tyle istotne bym się obraził na platformę :) - 12 lat temu
bird - Pamiętam, że kiedyś paski się zacinały (mówię o tych w "statystykach") i szły w górę dopiero po odblokowaniu ich za pomocą dodania nowego słówka właśnie. Wydawało mi się, że ten problem już dawno za nami... - 12 lat temu
tamarind17 - nie chodzi tylko o te paski ale też o np. taki wiersz w statystykach profilu:
Repetitions made: 2007 ... jak zaczynałem zabawę 3h temu to miałem 2005 :) a zrobiłem ponad 100 jak nic od tego czasu ... jestem tego pewny bo często porównuję moje wyniki ze "znajomymi" , którzy znowu przez to mi trochę uciekną :)
- 12 lat temu
bird - Zgadza się (już nie dodawałam, gdzie jeszcze nie naliczało). - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki