ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - limit

14 lat temu
Witam.
Mam następujący problem = otóż ustawiłem sobie maksymalny możliwy limit powtórek (2000) no i już go przekroczyłem. Czy jest jakaś możliwość, żeby został on zniesiony/zwiększony?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
M
MatCh

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi o ten limit powtórek ?jak napisał MatCh "ustawiłem sobie maksymalny możliwy limit powtórek (2000)" czy on jest dzienny czy miesięczny ? Mam zamiar wykupić abonament ale się zastanawiam...
prosze o odpowiedź
asia1000

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Limit powtórek jest tygodniowy. W sumie na nic on nie wpływa - ja co tydzień znacznie go przekraczam, bo jest tylko do 2000, dlatego nawet nie zwracam na niego uwagi. On jest tylko dla naszej orientacji, tych mniej systematycznych ma zachęcać do nauki - skoro ustawiłem sobie np. 1500 powtórek na tydzień, to postaram się co najmniej tyle zrobić - tak przykładowo można to sobie tłumaczyć. :) Oczywiście, jeśli nie uda się limitu zrobić, to nic się nie stanie.
B
Belladonna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można robić tyle powtórek na ile ma się ochotę. Nie ma czegoś takiego jak limit powtórek, ale każdy użytkownik może określić tygodniowy cel jaki chce osiągnąć. Po osiągnięciu celu można kontynuować powtórki, można też zmienić cel na bardziej ambitny. Ten cel można w każdej chwili zwiększyć albo zmniejszyć.

Pozdrawiam nowych użytkowników i weteranów
P
pjanaska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)
Właśnie wykupiłam abonament i zaczynam brać się do nauki!

Dziękuje za pozdrowienia i nawzajem;)
asia1000

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może programiści założyli, że alfabet znają wszyscy z Ulicy Sezamkowej :D
Jedna z moich ulubionych bajek - dzięki niej liczyłam i śpiewałam alfabet jeszcze w przedszkolu :D

Dla niewtajemniczonych:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=fCZoEqJbizo&feature=related[/url]

Wstaw sobie tego linka do moich słówek ;)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram pomysł Zenstefa i dzięki za linki.

@Wampirka
hehe nie wiedziałem, że to ma swój konkretny tytuł :D też śpiewałem, tylko że w podstawówce
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kasia :) Miło mi :)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.