ZALOGUJ SIĘ

A może nowa gra dla ćwiczenia gramatyki

4 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Jest już trochę tych gier, ale większość jest do przećwiczenia słówek. Brakuje mi tutaj gry do ćwiczenia gramatyki. Wiem, że w lekcjach są już takie ćwiczenia, ale chodzi mi o coś więcej. Np. żeby przećwiczyć wszystkie czasy, wszystkie okresy warunkowe, czy 4 czasy na raz.

Co o tym uważacie? Ja bym na pewno często z takiej rzeczy korzystała.
InnaWikka
abmmichal - Wykupiłem kurs Matura, który też spełnia tę funkcję ćwiczenia gramatyki. Lecz to jest kosztowne rozwiązanie, rozwiązanie które przyszło po drodze. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Świetny pomysł - nie tylko dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Nawet uczący się na niższych poziomach mogą z tego korzystać i w praktyce ćwiczyć sobie zastosowania czasów, okresów warunkowych czy strony biernej. Popieram!
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem za taką grą. Może w formie gry łatwiej byłoby przyswoić gramatykę. Poprosimy o nową grę gramatyczną.
S
Sachmet

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za przesłanie ciekawej propozycji.

Wiadomość została już przesłana do działu językowego. Jak tylko pojawią się jakiekolwiek plany wprowadzenia takiej gry, to na pewno poinformujemy o tym na naszych mediach społecznościowych :)

Życzę miłego dnia.
P
paulinawit97
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tych gier " gramatycznych" brakuje. Wiem, że Zespół nauczycieli o tym wie. Teraz jak szybko, zostaną te gry NOWE wprowadzone.

Skąd wiem? Gdyby było inaczej, nie zostałyby one ostatnio wprowadzone w formie quizów; wierzę że to pierwszy krok. Czekamy na kolejne.

Gramatyka w grach swietny pomysł, ale dla większości z nas potrzebujemy kolejny kurs FONETYKI ( ZAPIS), oraz WYMOWA ( nowe ćwiczenia).
Pewnie nie wszyscy są przekonani do tego pomysłu, ale jednak go zgłaszam.
abmmichal
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki