ZALOGUJ SIĘ

Ekrany gratulacyjne po powtórkach

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
W nauce języka obcego nie ma miejsca na nudę. Liczy się każda zmiana i każdy drobiazg, który podtrzyma motywację i sprawi, że doskonalenie umiejętności językowych będzie jeszcze przyjemniejsze. Bo przecież nauka powinna być również dobrą zabawą!

Dlatego postanowiliśmy urozmaicić nasze eTutorowe powtórki. Nie ingerowaliśmy w ich mechanizm - tym razem postawiliśmy na atrakcyjność wizualną i motywowanie do nauki.

Od dziś, po wykonaniu wszystkich powtórek przewidzianych na dany dzień, każdy z Was zobaczy jeden z kilku nowych ekranów gratulacyjnych. Nie znajdziecie jednak na nich standardowych słów pochwały. Ponadto, nasi eTutorowi bohaterowie, znani z bloga i komiksów, ukażą się Wam na nich w zupełnie nowych wcieleniach. Jakich?

Wykonajcie wszystkie przewidziane na dziś powtórki i przekonajcie się sami!
Kasia_el
Pracownik eTutor
danutka176 - Nie mam nic przeciw ekranom gratulacyjnym, ale zdecydowanie od nich wolałam ocenę wykonanych powtórek wykazaną w procentach. Poza tym, przy powtórkach w testach, które robię codziennie, ekran jest opuszczony, więc muszę 'podciągnąć' ekran do góry, by ocenić się i oprócz tego ikonka głośnika to najczęściej tylko kreska przypominająca nawias. Mam również uwagę do ćwiczenia krzyżówki tzn. po jej rozwiązaniu ukazuje się ekran z gratulacjami, co uniemożliwia bezpośrednie po rozwiązaniu dojście do następnej krzyżówki. Jeśli krzyżówek robi się sporo dziennie to jest to duża niedogodność. Pozdrawiam - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
Kasia_el - @danutka176, pracujemy nad tym, aby nieco zmniejszyć ekran, o którym wspominasz - tak, aby było wygodniej i nie było konieczności przewijania.
Jeśli chodzi o krzyżówki, najlepszym sposobem na przekazanie nam wszelkich uwag i spostrzeżeń będzie kontakt mailowy. Zachęcam do przesłania maila na adres [...]@etutor.pl i dołączenie zrzutów ekranu.
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

ŚWIETNE!!! .....podoba mi się....Dzisiejszy cytat "powtórki jak pudełko czekoladek.Nigdy nie wiesz jakie Ci się słówko trafi!"
spajk
darkobo - "Wróć do nas jutro, a moc powtórzonych słów niech będzie z Tobą" - wynika z tego, że nie każdy ma taki sam tekst. Tyle...., że ja, delikatnie mówiąc, wojen gwiezdnych fanatykiem nie jestem ;-) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Taki tekst gratulacyjny dobra sprawa, ale na stronie po wykonaniu powtórek nie było procentowego wykazu poprawnych odpowiedzi, a to myślę jest bardzo ważna informacja. W aplikacji mobilnej po wykonaniu powtórek % poprawnych odpowiedzi się pojawił.
Kufelas
Kasia_el - Ekrany gratulacyjne są nowością i każda informacja zwrotna jest mile widziana. Będziemy się im przyglądać i w dalszym ciągu testować. Dziękujmy za zgłoszenie. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem zdecydowanie za tym, żeby na koniec powtórek pokazywał się ekran, na którym widoczna będzie statystyka procentowa. Nie wiem, jaki był cel ich usunięcia.
M
Marcin_1988
Kasia_el - Dziękujemy za zgłoszenie. Planujemy przywrócić Wam odświeżone wizualnie statystyki. Pracujemy nad tym. - 4 lata temu
borzecki - Ja też o to proszę - to była najważniejsza informacja z tego ekranu. Obrazek mnie nie motywuje jeśli nie wiem jak mi poszły powtórki. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przywróciliśmy statystyki w powtórkach. Procent elementów, które otrzymały pozytywną ocenę za pierwszym razem będzie wyświetlał się na nowych ekranach gratulacyjnych. Procenty będą także widoczne na ekranie pomiędzy powtórkami zaplanowanymi na dany dzień a nowymi elementami dodanymi do powtórek, które czekają na pierwsze wykonanie.
Pracowaliśmy również nad lepszym sposobem wyświetlania nowych ekranów na różnych urządzeniach, więc wszelkie dalsze obserwacje i sugestie są mile widziane.
Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spostrzeżenia , którym się z nami dzieliliście i za cierpliwość w oczekiwaniu na rozwiązania.
Kasia_el
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przywróćcie proszę poprzednią wersję, a będzie dobrze, niepotrzebnie ktoś zaczął majstrować na stronie.
Wyskakujące grafiki po skończeniu powtórek niczemu nie służą, a dla wielu są niepotrzebną stratą czasu, a już na pewno nie motywują do nauki, za to statystyki procentowe , to był pomocny konkret.
Aha, do tej pory wszystko wyświetlało się dobrze, więc po co poprawiać dobre?
B
Bronto007
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
Kasia_el - Ekrany gratulacyjne po powtórkach były już wcześniej obecne na platformie, wyświetlały się jednak bez obecnej grafiki. Niedawno poddaliśmy je wizualnemu odświeżeniu, dodając element graficzny i zmieniając tekst. Sam ekran gratulacyjny funkcjonował jednak wcześniej.
Jeśli chodzi o statystyki procentowe, to zostały już przywrócone i wyświetlają się również na nowych ekranach gratulacyjnych.
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki