ZALOGUJ SIĘ

Przerwa w korzystaniu z etutora, a system powtórek

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Mam pytanie dot. ustawień systemu powtórek. Miałam długą przerwę w korzystaniu z etutora (prawie roczną), po powrocie miałam do zrobienia ponad 2 tys. powtórek, które skupulatnie w kilka dni wykonałam i w kolejnym kroku przeszłam do nowych lekcji i dodawania nowych powtórek. Niestety zauważyłam, że "stare powtórki" rozkładają mi się w bardzo dużych odstępach czasu (co ok. 2 miesiące) niezależnie od oceny. Części z dawnych powtórek nie pamietam zbyt dobrze i chciałabym je regularnie powtarzać tak samo jak bieżący materiał. Czy jest na to jakiś sposób?
S
sandraprzybylak
ang-nsw - Częstość powtórek zależy, między innymi, od oceny jaką wystawiłeś podczas powtarzania. Zaniżaj oceny, lub zaostrz kryteria oceny (pisownia , wymowa, akcent) i będziesz miała częstsze powtórki. Eksperymentuj, system powtórek jest OK. Można również zmienić w ustawieniach. Możesz, dodatkowo, przerabiać powtórki specjalne (menu, słówka, powtórki specjalne). - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
sandraprzybylak - No właśnie dzisiaj pojawiło mi się słówko ze "starych powtórek" i specjalnie oceniłam je na 1. Data następnej powtórki: maj 2022... - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dzień dobry,

czasami się zdarza, że jeżeli ktoś powtarzał bardzo dużo elementów, to jakaś część z nich została zaplanowana na daleką przyszłość. W tym przypadku może Pani przejść w listę tych elementów, usunąć je i ponownie je dodać.

https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all

Mam nadzieję, że informacja okaże się pomocna.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki