ZALOGUJ SIĘ

Mam własną listę ok. 3000 słówek. System narzuca mi tylko 17 słówek dziennie do powtórki i nie mogę tego zmienić.

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
M
maria88

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

c.d. Sorry, ale tracę już cierpliwość do etutora po ostatnich zmianach.
M
maria88
mlesniewska1 - Ja trochę też. Ale w tym przypadku akurat nic specjalnie się nie zmieniło. To, że jest kilka tysięcy na liście, nie oznacza, że danego dnia algorytm nie przydzieli tylko kilku. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Próbowałaś: Ustawienia konta (ikonka trzy poziome kreski po prawej stronie, z rozwijanego menu wybierasz "Ustawienia konta") ---> zakładka "Ustawienia" i zmieniasz częstotliwość powrtórek na "wysoka (częstsze powtórki)"?
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest jeszcze kwestia znajomości danego słówka. Jeśli słówko znasz dobrze algorytm odsunie je w czasie dając możliwość powtarzania słówek słabiej przyswojonych.
J
jkurnik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Celem uzupełnienia bardzo trafnych porad Użytkowników @darkobo, @jkurnik i @mlesniewska1, chcielibyśmy polecić systematyczne dodawanie nowych elementów do powtórek, ponieważ po pierwszym przerobieniu powiększą one Pani bazę powtórek i tym samym zostaną zakolejkowane na następne dni, co wpłynie na większą liczbę słówek do powtórzenia :)

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmiana częstotliwości w ustawieniach nic nie pomaga. Kiedyś to działało, teraz tragedia.
Dziękuję Wszystkim za porady.
M
maria88
dawidturek - Zwiększenie częstotliwości powtórek skróci interwały czasowe między kolejnymi powtórzeniami poszczególnych słówek. Jeżeli chce ich mieć Pani więcej, to należy dodawać nowe hasła do powtórek. Po przerobieniu nowe hasła zasilą Pani bazę, z której algorytm codziennie przydziela Pani powtórki :) Pozdrawiamy. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki