ZALOGUJ SIĘ

Zarządzanie powtórkami--jak dodać więcej powtórek po zrealizowaniu wszystkich zaplanowanych?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Hej;)

trochę się pogubiłam;( może mi ktoś powiedzieć czy jeśli np. mam zaplanowanych 50 powtórek na dzień i jeśli je wykonam a chciałabym w tym samym dniu zwiększyć sobie liczbę powtórek o kolejne 50 czy 30,jak to zrobić? Czasem najprostsze rzeczy sprawiają najwięcej trudności ;/
maddie1819

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam, możesz wejść na kalendarz powtórek, na dole jest rozkładanie powtórek i po otwarciu jest przycisk rozłóż powtórki. Jest możliwość podzielenia do 90 dni. Tą metodą przerabiasz powtórki z dnia następnego.
?
Gość
maddie1819 - Dzięki wielkie;) a swoją drogą muszę wyciągnąć okulary z szafki bo coś mi wzrok szwankuje;P - 11 lat temu
Gość - Po przerobieniu pewnej ilości, można zrezygnować z dalszych, naciskając "przywróć daty powtórek" który jest poniżej przycisku "rozłóż powtórki". Elementy ocenione "nie pamiętam" pozostaną, a reszta wróci na dzień jutrzejszy.
A okularów do czytania używam od dawna.
Powodzenia.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Miałam na myśli swoje okulary;)
maddie1819
Gość - Tak i ja myślałem. - 11 lat temu
maddie1819 - ;)
dzięki za pomoc ;)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> mam zaplanowanych 50 powtórek na dzień i jeśli je wykonam a chciałabym w tym samym dniu zwiększyć sobie liczbę powtórek o kolejne 50 czy 30

Musisz dodać 50 lub 30 nowych elementów do powtórek tego samego dnia.

pzd!
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Gość - Albo skorzystać z "rozłóż powtórki" o czym pisałem wyżej.

pzd!
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki