ZALOGUJ SIĘ

konwersacje przez skype lub telefon

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Witam

Czy ktoś chętny na konwersacje przez Skype ewentualnie przez telefon? Mój poziom to B2. Zapraszam do kontaktu.

Aneta
A
anbazia
aniatworek - Chętnie bym pogadała - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Cześć, chętnie bym spróbował takich konwersacji, tyle że zepsuł mi się mikrofon w komputerze. Muszę najpierw sprawdzić, jak będzie działał skype na telefonie, bo mają do tego appkę, ale powinno działać.
Ja jestem koło C1.
Kajetan
N
NY-NY

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie musimy koniecznie przez Skype możemy normalnie się zdzwonić spróbujemy najpierw czy dotrzymam ci kroku bo jestem po dłuższej przerwie muszę się rozgadać:) co ty na to?
A
anbazia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ok, to możemy się dodać do znajomych i tam się jakoś dogadamy.
N
NY-NY

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czy ktos jeszcze chętny na konwersacje:)?
I
IzaOwBo
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak ja jestem chętna :) Robię lekcje od początku czyli od poziomu A1 mimo że na spokojnie się dogadam z poziomem B1 jakoś "kali mówić po angielku" hehe :)
Ewelina9003

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tez byłabym chętna. Poziom B2.
T
tati9999

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja mogę gadać z każdym/każdą. Jak coś, to dodawajcie do znajomych i resztę można omówić na PM.
N
NY-NY
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze. Konwersacja z innymi naszymi rodakami po angielsku, jest dobra w początkowej fazie nauki aby przełamać barierę językową, nie bać się mówić, przyzwyczaić się do swojego głosu po angielsku. Potem lepiej jest rozmawiać z naitivami lub z innymi obcokrajowcami.

Kiedy rozmawiam z moim szwagrem Polakiem po angielsku, doskonale się rozumiemy bo popełniamy podobne błędy językowe (wymawiamy angielskie "i" jak polski "i", ubezdzwięczniamy spółgloski dźwieczne na końcach wyrazów)
ogólnie mówiąc, podobnie "szczekamy" do siebie po angielsku.

Zamiast momówić płynnie, legato (nie wymawiać niektórych spółgłosek, stosować dźwięk Schwa w sylabach nieakcentowanych i wtracać dźwięki 'r', 'w', "j" pomiędzy słowami kończącymi się od samogłoski i zaczynającymi się też od samogłoski) to mówimy staccato: ta, ta, ta, ta.

O ile nie macie szansy porozmawiać z naitive speakerem, to rozmawiajmy po angielsku z innym obcokrajowcem, uczącym się też języka angielskiego . Wychwycimy jego błędy i sami może nie będziemy ich popełniać.
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki