ZALOGUJ SIĘ

od 2dni mam problem z odsluchiwaniem nagran, z wczytywaniem slowek i sprawczeniem odpowiedzi do czego to zalezy? i co mam zrobic?

12 lat temu
M
magdalena270787
jerzy_pozoga - Magdaleno- Dzisiaj twój problem sprawdziłem na swoim komputerze.Ja mam komp. 2-letni. Było wszystko poprawnie. Ja mam komputer z Windows W7 HP-64 IE9.A twój jest zaktualizowany? Tzn. czy masz dobry w 'Up-date'? Pozdrawiam. jkp - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Magdaleno-A może komputer wymaga naprawy i trzeba uruchomić program samonaprawczy a można go wywołać z "właścowości".A potem klik na "narzedzia", potem klik 'v' w okienku akceptujący 'sprawdź dysk Windows (C:), potem-rozpocznij! a następnie zamknąć programy i wystartować z komp. od nowa.Często to pomaga.A ja pilnuję aby nie przekroczyć 2/3 pojemności dysku C na moim laptopie.Ja mam AV Norton 360 i jest bardzo pomocny ponieważ składa się z wielu programów w tym naprawa 'register'. Pozdrawiam. jkp - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Proszę spróbować zaaktualizować używaną przeglądarkę do najnowszej wersji - sprawdziliśmy, że używa Pani starszej wersji przeglądarki, co może powodować problemy z działaniem naszego systemu.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Magdaleno-Dopiero co zacząłem używać do naprawy systemu komputerowego "PC TOOLS-REGISTRY Mechanic wersja 9.0"na 3-pc . To jest- zaawansowane narzędzie do oczyszczania rejestru, które umożliwia poprawę wydajności i stabilności systemu. Wielozadaniowy a w tym-Registry cleaner,Registry Compactor,Registry monitor itp. Ja używam wersji 9.0 (za ok. 75 zl) ale można w Internecie dokupić nowszą bogatszą wersję 10.0. I jest mocniejszy, bardziej wnikliwy w systemie naprawy "register" niż dotychczas używany dobry Norton 360.Nie jestem ekspertem w dziedzinie naprawy komputerów ale TEN program polecam wszystkim zainteresowanym. U mnie dzisiaj komputer jest na dobrym chodzie a sprawdziłem to przy pomocy "Cwiczenia z szubieniczką" i innymi na eTUTORZE. Dzięki za uwagę. A gdyby ktoś jeszcze miał coś dobrego w ramach naprawy działania komp. to proszę o wypowiedź, zapraszam. jkp
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

registry mechanic ... ileż razy z tego dawno dawno temu korzystałem bo nie wiedziałem co to jest. Zawsze po takim 'czyszczeniu' rejestru były problemy.

By się o tym przekonać na własnej skórze można zeskanować rejestr tuz po instalacji windowsa, tez wykryje błędy ... bzdura i tyle.

By komp działał należycie należy NIE instalować czego popadnie, 10 pasków do przeglądarek, 5 playerów do filmów i 3 kolejnych do muzyki, 4 edytory tekstu, no i nielegalny soft w ogólności.
Kraki są w 95% pełne trojanów,keyloggerów, wirusów, spywaru i innego śmiecia szkodliwego i uciążliwego, tak samo generatory numerów seryjnych to plaga i omijać należy jak ognia.

Inna kwestia 'zwalniacze RAM' kolejna bzdura bo wiele z tych programów faktycznie zwalnia zasoby RAM ale to co niby czyści wrzuca do pliku wymiany ... chyba każdy średnio znający się na komputerze wie co to oznacza. Dysk twardy jest średnio tysiąc razy wolniejszy niż RAM.

Bardzo potrafią zamieszać w systemie kodek-paki ... ojjj to boli bo potem nic nie działa ... są ludzie instalujący 3 czy 4 różne kodek paki, widziałem takie systemy na własne oczy, nawet Core i7 będzie mulił jak się odpowiednio potraktuje system ...
Moja rada instalować TYLKO to co niezbędne i z czego faktycznie się korzysta, ja mam np. tylko 1 program do muzyki i filmów i ma wszystko co mi potrzebne (a jestem wymagający pod względem softu na moim kompie).

Instalowanie i testowanie nowych/ nieznanych programów powinno się odbywać na maszynie wirtualnej jak już ktoś musi mieć 80 programów na swoim komputerze.
trzeba mieć tylko dużo pamięci RAM, szybki dysk też się przyda i w miarę nowoczesny procek.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki quantum137- biorę to pod uwagę. I dzięki za to, życiowe podejście do sprawy. W odpowiedzi- ja pilnuję aby były u mnie tylko dwa ważne paski u góry ekranu. A wszystkie inne poza Windowsem wyrzucam, nie akceptuję. Dzisiaj u mnie pc chodzi świetnie. Za tydzień powtórzę komentarz i odpowiem rzeczowo co u mnie dalej słychać. Dziekuję. jkp - 12 lat temu
quantum137 - Ok, I look forward to hearing from you :) - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj quantum137-w dniu dzisiejszym odpowiadam:
W moim komp. REGISTRY mechanic zrobił swoje!
Wyczyścił zalegające chwasty! Tego chciałem.
Od dwóch miesięcy jest niezawodny.
Aktualnie jest wyłączony na OFF !
Komp. chodzi niezawodnie, bardzo mnie to cieszy.
Pozdrawiam -jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki