ZALOGUJ SIĘ

SOS Angielski po długiej przerwie???

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Może podobnie jak ja, są tu osoby, które podobnie do mnie zaczynają przygodę z etutor???Odezwijcie się...!!!Razem raźniej!!!:):):):)
pyrkusia.pl

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Ja jestem tutaj od 2 tygodni z małym haczykiem... Nie do końca wiem jeszcze, jak tu wszystko działa. Tyle, że nie miałam przerwy. Uczę się na własną rękę, tak już "na poważnie" od 2017. W szkole angielskiego nie miałam (może na szczęście, bo szkoła potrafi do wielu rzeczy zniechęcić :)) , więc zaczynałam od zera.
dhuode

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też testuję tą platformę, ale hmmm, chyba się zdecyduję...- Ty widzę jesteś już zaawansowana w powtórkach i lekcjach, zatem na pewno nie będziesz się cofać...Liczę na osobę, która naprawdę zaczyna od początku i z którą będę(będziemy) sobie codziennie wyznaczać cele, bo to wtedy bardzo motywuje ....., bo mnie trzeba troszku mobilizować:)
pyrkusia.pl
dhuode - powodzenia :) - 5 lat temu
dhuode - Jeszcze dodam, że tu sama platforma pozwala Ci wyznaczyć cele. To też działa motywująco. Wybierz *Profil* i tam znajdziesz coś takiego jak Tygodniowy Plan Nauki. Co najlepsze, on nie działa "od poniedziałku do niedzieli", tak jak większość tego typu planów, tylko aktualizuje codziennie, za każdym razem "sprawdza" do 7 dni wstecz. To znaczy, że żeby Ci się "statystyki zgadzały", musisz pracować codziennie. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hmmm, wiesz co może TY mnie będziesz trzymać za rączkę???::):):):)
pyrkusia.pl
dhuode - Jasne, mogę Cię wspierać. :) Tyle, że musisz też znaleźć motywację - u siebie i dla siebie. Jeżeli Ty nie będziesz miała motywacji, żadne moje "wspieranie" nie pomoże. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

teraz na godzinkę odejdę od kompa, bo idę popatrzeć na kolejny odcinek Zniewolonej::):):)
pyrkusia.pl
parseq - Dziewczyny! Zaproście jedna drugą do tzw. znajomych (klikając w nick autora odpowiedniej wiadomości). Jeśli osoba zapraszana się zgodzi, to będziecie mogły pisać do siebie prywatne wiadomości przez etutor i nawzajem podglądać swoje statystyki postępów.
Mnie motywuje zbieranie tzw. monet za powtórki i lekcje. Początkowo myślałem, że ten system motywacji jest infantylny, ale muszę się przyznać, że działa.
- 5 lat temu
dhuode - zrobione :) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki parseq:)
pyrkusia.pl
parseq - Zamiast dziękować, szybciej/lepiej jest kliknąć w plus (strałka w górę) obok komentarza albo wiadomości. :-)
Jak napisała dhuode podstawą jest regularność i system 7 dni/tydzień. Od siebie dodam: "i wieeele miesięcy pracy".
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki