ZALOGUJ SIĘ

blad w powtorkach komputer poprawne odpowiedzi wyswietla na czerwono

12 lat temu
jak robie powtorki i wpisuje poprawne odpowiedzi zwlaszcza cale zdania to komputer zaznacza na czerwono ze jest zle,a wiem ze jest dobrze,moja odpowiedz jest identyczna jaka wyswietlil komputer,czy ktos tez ma taki [roblem
W
wejza21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

U mnie działa poprawnie. Pamiętaj, że nawet jedna literka za mało lub za dużo sprawia, że odpowiedź jest niepoprawna. Pomijam fakt, że czasem zdanie można napisać w inny sposób, ale system ma powiedzmy zaprogramowaną tylko jedną wersję i innych nie uznaje.
Pozdrawiam
paulina2701
wejza21 - wlasnie oto chodzi ze moja odpowiedz i komputera jest identyczna,slowo w slowo,literka w literke, - 12 lat temu
polak424 - Może brak wykrzyknika lub apostrofa? To też jest ważne - 12 lat temu
Bilberry - aby sprawdzić, czy rzeczywiście twoja odpowiedź jest identyczna zaznacz ją, skopiuj (Ctrl+C), a następnie wyszukaj (Ctrl+F) i wklej (Ctrl+V), jeżeli obie odpowiedzi są takie same, obie zostaną znalezione - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę sprawdzić też, czy czasem w zdaniu/haśle nie ma dodatkowej spacji, bo też może być przyczyna. A o jaki dokładnie element chodzi?
K
k.stencel

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może być tez tak ,że nie wstawisz wykrzyknika w zdaniu rozkazującym,albo źle postawisz przecinek, to tez jest rejestrowane:):)
spirulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moje odpowiedzi sa identyczne a mimo wszystko komputer zaznacza na czerwono,czasami dopiero za czwartym-piatym razem komputer zaakceptuje odpowiedz,chociaz odpowiedzi sa takie same.Na szczescie nie za kazdym razem,tak na ok.50 powtorek lub testow to ok.6-7 zdan jest zle akceptowana.
Dzieki wszystkim za odpowiedzi na pytanie
Pozdrawiam
W
wejza21
paulina2701 - Aż jestem ciekawa w czym tkwi błąd... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki