ZALOGUJ SIĘ

A gdzie klucz do poprawnych odpowiedzi?

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Ćwiczenia do lekcji.

Są pytania i podane odpowiedzi do wyboru, jednak nie ma opcji "sprawdź" ani też zaznaczona odpowiedź nie świeci się ani na czerwono ani też na zielono gdy jest poprawna lub nie. Kiedyś były przy odp. zielone ptaszki i wiadomo było czy odpowiadamy dobrze czy źle. Jednak i funkcja "sprawdź" jak i zielony ptaszek przy poprawnej odp. gdzieś zniknęły.
To gdzie teraz szukać poprawnych odpowiedzi do ćwiczeń w lekcjach?
Odpowiadam na pytania w ćwiczeniach ale nie wiem czy moje odp. są dobre....
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Hej

Sprawdziłem linka. Faktycznie nie ma "sprawdz" ale Twoje ptaszki się pojawiają u mnie ;)
DAD
efogt - To masz fajnie bo ja nie mam tego luksusu. Nie ma ani ptaszka ani krzyżyka ani nic w tym fasonie:) Mogę sobie zaznaczać a która jest prawidłowa to muszę zgadywać:) - 12 lat temu
Gość - W takiej sytuacji raczej trudno ćwiczyć gramatykę. Sprawdzałaś, czy ten problem występuje u Ciebie w różnych przeglądarkach? - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
efogt - Ja tu jestem od dwóch lat i cały czas mam tą samą przeglądarkę i zawsze wszystko działało mi bez zarzutu. Chyba zgłoszę to jako błąd do administracji. Dzięki. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie wszystko działa prawidłowo. Nie ma opcji "sprawdź", ale właściwie zaznacza poprawne i niepoprawne odpowiedzi.
?
Gość
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

efogt, niedługo to naprawią i będą pojawiać Ci się ptaszki lub krzyżyki. Ja też miałem ten problem i zgłosiłem do pomocy technicznej.
armez
efogt - Ja zgłosiłam do pomocy, dostałam odpowiedź na e-maila że już wszystko dobrze a u mnie nic się nie poprawiło i nadal nie wiem które odpowiedzi są dobre a które złe. Będę musiała tam napisać jeszcze raz.... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@efogt: Problem dotyczył na Pani koncie związany z automatycznym sprawdzaniem ćwiczeń został rozwiązany.
pako
Pracownik eTutor
efogt - Super, jest tak jak pan mówi 'pako'. Dziękuję serdecznie za usunięcie usterki. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki