ZALOGUJ SIĘ

Jak usprawnić łączność z eTUTOREM na dobrym poziomie?

zmodyfikowany: 12 lat temu
Sprawa dotyczy -odp. ze strony WEB-"Błąd!-obiekt Flash nie obsługuje metody getStateXML0".
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Miałem problem.Są jakieś NOLe w tym programie. Na ten przykład: wpisałem tekst pytania i zadałem pytanie, tzn. klik na ten "prostokącik" i hop, nagła naprawa?! Hm...? - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Przyznam się, że nie zrozumiałem ani Pańskiego pytania, a tym bardziej odpowiedzi (komentarza). Jeżeli zauważył Pan błąd w działaniu serwisu, może Pan zgłosić ten fakt Administracji (link do formularza znajduje się na każdej strony, w stopce).
Jeżeli błąd dotyczy Flasha lub Javy, proszę zapoznać się najpierw ze stroną:
https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php

Pozdrawiam serdecznie
alan.madej
jerzy_pozoga - Witam alan.madej-dzięki za odpowiedź. Dopiero co kliknąłem na ten link- w odp. wszystkie testy są jak najbardziej poprawne, tzn. zaliczone w kolorze zielonym. Jeszcze raz wrócę do poprzedniego ćwiczenia.Jestem wieloletnim użytkownikiem PC ale NIE programista. A odp. ze strony WEB to fact.jkp - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
alan.madej - Rozumiem, że błąd pojawia się tylko na tej stronie i nie może Pan odsłuchać nagrania?

Proponuję sprawdzenie czy błąd pojawia się w innych przeglądarkach, ew. uaktualnienie wtyczki flash, wyłączenie wtyczek blokujących wyświetlanie reklam i obiektów flash.

Jeżeli to nie pomoże, proszę sprawdzić działanie strony na innym komputerze. Jeżeli zadziała, proszę porównać wersje zainstalowanego oprogramowania i ustalić różnice.
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witam ponownie alan.madej-TAK, potwierdzam. Nie mogłem odsłuchać nagrania oraz zobaczyć dolną część pytań w ćwiczeniu na tej stronie. Natomiast po napisaniu textu pytania i kliku na znak wysyłający zapytanie-owa strona natychmiast została w pełni otwarta, czytelna na 100%.Mam jeszcze inne PC, sprawdze. Tyle na razie. Dziękuję.jkp - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
alan.madej -
Witam,
Jeżeli podobny błąd znów się pojawi, proszę użyć skrótu klawiaturowego:
Ctrl + F5 (Internet Explorer, Mozilla Firefox)
Ctrl + Shift + R (Google Chrome)

Jest to zmuszenie przeglądarki do odświeżenia strony i zignorowania pamięci podręcznej.
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witam alan.madej-jest u mnie w pierwszym od góry pasku "widok zgodności" i często na niego klikam. Jeszcze nie wiem skad były krótkotrwałe kłopoty.Dawniej pojawiały się komunikaty abym auktualnił IE9, natomiast w czasie uaktualniania wg.zalecenia pojawiał się drugi komunikat na ekranie "masz już najnowszy uaktualniony IE9, nie ma potrzeby uaktualniac". Hmm...? jkp
----------------------
Serdecznie pozdrawiam i "Merry Christmas and Happy New Year! jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.