ZALOGUJ SIĘ

Problem - tygodniowy plan ćwiczeń ?

12 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Jestem w serwisie od 9 dni, a mój tygodniowy plan ćwiczeń (chodzi mi o suwaki) tylko się powiększa. Myślałam, że co tydzień będę miała zero na suwaczkach:/ Sama mam sobie to zero robić co tydzień? W takim razie jak to ma działać?
O
ola_domowicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Tygodniowy plan cwiczen ma za zadanie motywowac cie to systematycznej pracy. Sama ustalasz sobie oczekiwany czas nauki i ilosc przerabianych elementow jakie chcesz cwiczyc w zaleznosci od swojej wiedzy i potrzeb.

Najlepiej zacznij od minimum tak aby po tygodniowej nauce wszystkie elementy byly zielone, a jak juz to osiagniesz to mozesz zwiekszac sobie okreslone cele.
Pozdrawiam.
patpoz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tutaj możesz dostosować cele nauki do własnych potrzeb:
https://www.etutor.pl/profil/cele-nauki/

Pozdrawiam
paulina2701

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To wszystko wiem i rozumiem, ale chodzi mi właśnie o te paski w profilu czy to po tygodniu nie powinno się wyzerować??? Mam już ustalone cele, które w pierwszym tygodniu udało mi się zrealizować, teraz jest kolejny tydzień, a u mnie pisze że mam 98% i paski nadal są na zielono.
O
ola_domowicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Program liczy zawsze 7 dni do tylu. Wiec jesli np. zrobilas wyznaczone cele dnia siodmego w pierwszym tygodniu, to beda one liczone jeszcze przez nastepne 6 dni w drugim tygodniu.
patpoz
ola_domowicz - O wreszcie konkret! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki