ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja tygodniowego planu nauki. Kiedy następuje ?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Uczę się 10 dzień z rzędu i np. ustawilem że będę realizował 6 lekcji tygodniowo i moje zrealizowane lekcje a wykonałem 3 od 10 dni nadal są widoczne. W związku z tym mam pytanie, w jakim cyklu występuje tryb tygodniowy i w ktorym momencie następuje aktualuzacja zrealiowwnych celów.
MACFINANSE

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Cześć, mnie też to trochę zastanowiło i nawet w tej sprawie napisałam do eTudor poprzez chat, i dostałam odpowiedź, że nie zeruje się. Pani, która mi odpowiadała zacytowała informację, która jest na stronie w części profil, iż możemy zaplanować ile lekcji, powtórek i ćwiczeń chcemy wykonywać co tydzień. Wyznaczamy sobie ambitne, ale możliwe do realizacji cele, i konsekwentnie je realizujemy.

Dla mnie, osobiście, to też jest dziwne, ponieważ licznik powinien się zerować, jeżeli jest to rozliczenie tygodniowe. Np. ja mam już 720% realizacji celu.

Pani, z którą rozmawiałam poinformowała mnie, że zgłosi to, ale nie gwarantuje skuteczności, czyli wprowadzenia.
yoasia1003

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiecie, u mnie licznik się zeruje w cyklu siedmiodniowym (nie mylić z pełnymi tygodniami).
Ja u siebie widzę to tak: Mam ustawione, że zrobię 2 lekcje tygodniowo. I powiedzmy, że zrobię 1 lekcję w piątek a 2-ą w niedzielę. I dodatkowo 3-ą w poniedzialek. Wtedy widzę to u siebie:
piątek 1 (1 nowa lekcja)
sobota 1
niedziela 2 (1 nowa lekcja)
poniedzialek 3 (1 nowa lekcja)
wtorek 3
środa 3
czwartek 3
piątek 2
sobota 2
niedziela 1
poniedzialek 0
itd
poniedzialek 0


A kiedy zrobiłeś te 3 lekcje? W ciągu ostatnich 7 dni czy wcześniej?
Ja np. ponieważ mam obecnie ustalony cel 1 lekcja a ostatnią lekcję zrobiłam 26.11 to dzisiaj mam 0 z 1.
B
Barbara.m
yoasia1003 - to ciekawe, bo u mnie to tak nie działa. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można to przecież zawsze szczegółowo sprawdzić w "Twoje postępy-Przerabiane lekcje".
T
tlstar
Barbara.m - Dokładnie. Najlepiej tutaj sprawdzić dokładne daty kiedy która lekcja została zaliczona na 70%. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki