Jak powiedzieć: "Do you have A couple of hour?" czy "THE couple of hour"?
Czemu mówimy "I'm dying FROM hunger, I could eat a horse.", ale "He died OF cancer"?
Czy w zdaniu "How can you work on such a dusty desk?" możemy wstawić zamiast "on" > "at"?
Dlaczego nie zalicza mi tego zadania ( mimo iż przerobiłam je z 10 razy - nadal mam 0 % ?
Dlaczego w zdaniu: What's your favourite book? nie ma przedimka "a"?
Dlaczego, skoro odpowiedziałem na pytania prawidłowo, system nie akceptuje takiej odpowiedzi?
Dlaczego w zdaniu "I woke up the earliest" nie możemy użyć "the most early"?
Dlaczego nie mogę nagrać swego głosu - pojawia się tylko puste okno?
Po co zostało użyte słowo "down" w zdaniu "It's very noisy down there"?
Czy fraza "be in keeping with sth" może być użyta w kazdej sytuacji?
Dlaczego pomimo tego, iż moje odpowiedzi są prawidłowe system zaznacza je na czerwono jako błędne?
Jak powiedzieć "Przy telefonie" - "this is her", czy "this is she"?
Jak mogę poprawić błędy w ćwiczeniu, jeśli źle odpowiedziałam?
Jak należy powiedzieć, "Have you got the nerve to do sth" czy "Do you have the nerve to do sth"?
"Philips swims in the outside lane of the swimming pool", czy "is swimming"?
Jak powiedzieć "w tym roku mija ileś lat od jakiegoś wydarzenia"?
Jakie są różnice i podobieństwa między "in opposite to" oraz "contrary to"?
Czy słówka entirely, completely i quite (całkowicie, zupełnie) można stosować zamiennie?
Proszę o szerszą informację o użycie słów( speak ,tell, talking,say, share, conversation
Co oznacza słowo: embodied? Przeczytałem to w tekście, który zamieściłem w szczegółach.
Jak przetłumaczyć "Zależy mi na tej pracy i chciałbym się szerzej przyczynić do rozwoju tej firmy"?