Czy istnieje możliwość, żeby odstęp między wyrazami w nagraniu (które nagrywam ja) był dłuższy?
dlaczego dostaję powiadomienie o własnym poście/odpowiedzi na pytanie?
czy to zdanie jest poprawne? dlaczego są " it is", i "its" nie wystarczy It is?
czy" peace"(pokój) i"piece"(kawałek) wymawia się identycznie?
czy nie powinno być" He bought the bread." lub przetłumaczone "To on przyniósł ten chleb?
Nie potrafię przetłumaczyć na polski tego zdania.O co tu chodzi?
Dlaczego prawidłowa odpowiedż jest złą odpowiedzią?
Czy good afternoon to dobry wieczór czy dzien dobry po poludniu
i ten sam problem slowka zaczynaja sie od 26 i nie moge ich zaliczyc pozdrawiam
czemu są problemy z odpalenieam tego zadania ?
sprawdzanie odpowiedzi:Czy odpowiedzi do czesci pisania beda sparawdzane?