ZALOGUJ SIĘ

Filtrowanie powtórek - jak działa?

13 lat temu
Hej,
Czy jest komuś wiadome jak funkcjonuje (czy wogóle) filtrowanie powtórek? Jest możliwość wyboru poza wszystkimi "tylko słówka i zwroty" oraz "tylko gramatyka" - u mnie nic się nie dzieje, gdy wybiorę np gramatykę, a mam w powtórkach np. czasowniki nieregularne i oczywiście mnóstwo słówek. Czy nie powinno mi wyfiltrować czasowników nieregularnych?
iwaszak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

ja też tak miałam, gdy korzystałam z przeglądarki explorer.Gdy zmieniłam na Mozilla wszystko działa.
dania57
iwaszak - Ja też działam na Mozilli, na Explorer nie działał mi wogóle dżwięk nie słyszałam lektora. Zatem jeśli Tobie działa filtrowanie to o co chodzi u mnie? A jak to działa u Ciebie - wybierasz np. tylko gramatykę i w tym momencie koryguje Ci ilość powtórek do wykonania i wyswietlają się tylko te gramatyczne? Czy może coś trzeba jeszcze gdzieś zaznaczyć już sama nie wiem. - 13 lat temu
dania57 - gdy wybiorę np gramatykę to może kilka będzie jeszcze słówek ale następne są juz tylko z tej kategorii co wybrałam - 13 lat temu
iwaszak - A powiedz mi co to jest to czerwone kółeczko obok minusa? Ja widzę je przy Twoich wypowiedziach, Ty pewnie przy moich. To jakaś nowość <myśli> Pozdrawiam - 13 lat temu
dania57 - to jest nowość,ale chyba jeszcze nie działa.możesz daną osobę zignorować - 13 lat temu
iwaszak - Ok nie będę sprawdzać bo jeszcze zadziała hehehe, a tego byśmy nie chciały. Co do filtrowania - to chyba i u mnie tak działa jak pisałaś - po wybraniu gramatyki na początku miałam kilka słówek i potem chyba raz wcięło się jakieś zdanie i juz od kilkudziesięciu powtórek sama gramatyka jest. Dzięki zatem. Hej - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki