ZALOGUJ SIĘ

A co sadzicie o naszym liderze powtorkowym

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Czy nie czas aby zlikwidowac te wszyskie tabele rywalizacji? To ujma a nie honor dla tutora jesli nagradza delikwenta za klikanie osobnik nie ma zadnej reputacji a jest nagradzany za szybkie klikanie to chyba ujma dla tutora a nie namaszczenie wow 7000 slowek dziennie mysle jak tutor lepiej niech klika niz by milal dolaczyc do forum inteligentow
ipon
radmar2 - Myślę, że większość po początkowym okresie fascynacji "ma gdzieś" te wszelkie rankingi i po pewnym czasie nawet tam nie zagląda.

Ja natomiast bardzo lubię porównywać swoje statystyki ze statystykami innych znajomych w celu, że to tak nazwę zdrowej rywalizacji. Działa to na mnie mobilizująco.

Tak więc jak ktoś chce sobie klikać, to niech sobie klika, języka się na pewno od tego klikania nie nauczy. Każdy z nas, a przynajmniej większość, ma za sobą etap pryszczatego nastolatka.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
radmar2 - [c.d.]
Pewne rzeczy mijają wraz z tym jak przybywa lat. Klikacze też kiedyś zmądrzeją.
- 13 lat temu
dania57 - masz rację,niektórzy już zmądrzeli. - 13 lat temu
quantum137 - Co to jest chonor? - 12 lat temu
efogt - - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Jokasta - Mam wrażenie, że ktoś tu ma rozdwojenie jaźni :( - 12 lat temu
p-o-l-a - Fakt Jokasta, też mam takie wrażenie. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 19

Honor...

Nie wiem jak nagradza, ale jesli wykupil abonament i klika tylko powtorki, to jego sprawa ;)

Nie wiem jaki on ma poziom wiedzy o angielskim, wiec nie wiem na jakiej podstawie piszesz ze jest on bezmozgowcem.

Oj cos dzisiaj chyba masz zly dzien... :)
DAD
radmar2 - https://www.etutor.pl/statystyki/ranking/

43 tys. powtórek w 7 dni, to wychodzi ponad 6 tys. powtórek dziennie. 6000 powtórek x powiedzmy 5 sekund, to daje około 8 godzin klikania, w tempie 5 sekund/jednostkę. Resztę faktów dopowiedz sobie sam.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
radmar2 - bird: Tym bardziej, że jak już ustaliliśmy, nasze tempo to około 1 powtórka/minutę. :)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
bird - :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hmmm... przyznaje że dopiero teraz to przeliczyłem...

Wygląda mocno... podejrzanie.

Z druguej strony... mam sporo doświadczenia z e-sportu, gier komputerowych wszelkiej maści. Gra codziennie po kilkanaście godzin, jest czymś co nie jest tylko wytworem fantazji... niestety. Tak sie po prostu grywa.

Zeby moze trafic na zrozumienie, przytocze taką gre World of Worcraft... wiem co mówię, rajdy kilkunasto godzinne to norma.

Mozna tez miec konto w w dwie oosby (rodzenstwo) i praktycznie cala dobe byc w grze non stop. Na tym sie tez zarabia na prawde spore pieniadze, ale nie o tym my tutaj.

No dobra... tylko w etutor to troche takie bez sensu chyba faktyczne. Moj kalkulator nie klamie. Ilosc powtorek jest faktycznie zaskakujaca. Nie zauwazylem tego wczesniej, gdyz nie po to tutaj jestem, aby byc w jakichkolwiek rankingach.

Administracja etutor doskonale wie jak to sie odbywa. Zapewne ma wszelkie logi z tego konta.
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

DAD: :) Też pamiętam moje sesje weekendowe w Heroes III

No ok, ale ten akurat gość średnią z 30 dni ma bardzo zbliżoną, a w to już nie bardzo wierzę. O ile może trafić się dzień, że posiedzimy na etutorze 5-8 godzin dziennie, o tyle w takie tempo każdego dnia przez miesiąc zwyczajnie nie wierzę. Tym bardziej robiąc tylko i wyłącznie same powtórki. A ja mam np. takie dni jak dzisiaj, że wróciłem z uczelni, usiadłem do etutora i zamiast robić powtórki, to od dwóch godzin sobie dyskutuję na forum. Człowiek to nie robot.
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No chyba racja... dzisiaj mam tez jakis rekord. Juz 7h spedzilem dzisiaj w etutorze. No ale potorki zaczalem robic od 6 rana i tak jakos co chwile cos tam klikalem. Na pewno codziennie byl tak nie dal rady, juz nie wspomniej o innych obowiązkach takich jak praca czy rodzina :)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja tez zamieniam nauke w doradzanie podpowiadanie i daje mi to duzo wiedzy isatysfakcji jak zaczynam nauke jest to bardzo pozno bo pozno wracam do domu i jestem bardzo zmeczona to trafiam albo na pytania albo na forum a pozniej na lekcje codziennie jedna solidnie mam nadzieje,ze cos to da mam nadzieje
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cos sie tutaj skrzanilo. Moja ostatnia wypowiedz byla do tekstu radmara, a wkleilo ja pod moja wczesniejsza. Widac to po godiznach wyslania. Zupelnie nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale jak ktos zacznie czytac ten watek, to chyba sie juz pogubi kto i co mowi, a na dodatek do kogo :)
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czemu ma służyć ta pseudo-dyskusja?Bo chyba zadnych konstruktywnych wniosków nie mozna z tego wyciagnąć...Każdy się. uczy sam dla siebie,nie ma zadnych nagród z tytułu 1-szy, 10-tych czy ochnastych miejsc w rankingach,więc nie ma czego zazdroscić i bić piany.ja się po prostu uczę, bo w tym własnie celu zapisałam sie do e-tutor.I juz!pozdrawiam
..dwa razy weszłam na forum-pierwszy i ostatni.I mam dziwne odczucie, graniczące z pewnościa, że zmarnowałam czas.
I
Ilona1601
drumstick - A ja lubię czytać te różne komentarze, a szczególnie cenne są dla mnie uwagi, jak korzystać z eTtora, by się efektywnie uczyć. Dodatkowy "plus" z tych komentarzy to dobra porcja śmiechu - zdrowego śmiechu, bo jak czytam, to jestem czasem tak zaskoczony różnorodnością pomysłów, domysłów, że po poprostu mnie to bawi! I to chroni od znużenia, czyli jest świetne! Lubię forum. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

oooo Ipon, spojrzałam na te rankingi i zauwazyłam,że udało się tobie pzregonic lidera, kobieto ogarnij sie, tu nie o rankingi chodzi, tylko o język angielski, masz sie go nauczyć, douczyć i posługiwać sie nim , ot i cała filozofia!
I
Ilona1601
Tez_ja -
"tu nie o rankingi chodzi, tylko o język angielski, masz sie go nauczyć, douczyć i posługiwać sie nim , ot i cała filozofia!"

Dobrze napisane.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon

Tak się nie postępuje.
Wymieniasz i oskarżasz tutaj kogoś kto dokładnie tak jak ty kiedyś zaiwaniał z powtórkami jak dziki bil.

Jest to każdego indywidualna sprawa.
Pamiętasz, że zadałem Ci (prywatnie) ponad 10 pytań związanych z Twoim byłym tempem i nawet nie raczyłaś odpowiedzieć, tylko zdawkowo na dwa czy trzy.
Byłem bardzo zainteresowany sensem, celem itp. bo to co wyprawiałaś biegunowo odległe było od nauki!

Teraz wręcz z imienia kogoś atakujesz i nie jest to ok.

Sory za posta ale widzę w kilku wątkach, że bardzo szybko zmieniasz zdanie w podstawowych kwestiach i osoby śledzące to co wypisujesz pewnie też to widzą.

O co tu chodzi?
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moze ktos powiedziec zmienia sie punkt widzenia od punktu siedzenia.Mija tydzien siedzialam cicho czytalam wypowiedzi dzieki za minusy bardzo budujace albo bardzo pretensjonalne.Po co to zrobilam pytacie jak sie uczyc.Przeszlam z tutorem rozne etapy bylam liderem i wtedy dawalo mi to jakas satysfakcje a mialam duzo czasu wiec i 5 tys dziennie bylo pikusiem.Mam mniej czasu i zmienilam podejscie do oferowanego mi programu.Jesli wracam z pracy bardzo zmeczona to nic nie robie na tutorze bo moj mozg mowi stop.Zaczelam przerabiac lekcje cwiczenia testy i panika ja tak niewiele wiem choc bylam tak wiele godz na tutorze.Jestem codziennie na pytaniach jesli umiem pomoc to pomagam i jestem z tego bardzo dumna bo cos wnosze,bo czegos sie nauczylam albo wiem gdzie szukac odpowiedzi na pytania.Im mniej materialu przyswajam dziennie tym jestem glupsza bo wiem jak duzo jest przed mna.Po to bylo moje pytanie i macie moja refleksje.Fajnie mi sie uczy z tutorem fajnie mi sie z Wami komunikuje za wszystkie opinie serdecznie dziekuje
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
drumstick - Tak dalej trzymaj, jesteś OK! Myślę, że każdy może mieć swoje zdanie i swoje wątpliwości, byle nie obrażać innych osób i nie twierdzić na pewno, że się coś wie o drugim. Bo może nam nie starczyć po prostu wyobraźni. A na pewno należy się Tobie podziękowanie za to, że innym pomagasz. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajni jestescie dzieki,ze daliscie mi sie wypowiedziec i dzieki ,ze daliscie mi tyle minusow.Sama sobie zafundowalam to piekielko i dzisiaj jestem dzieki Wam duzo,duzo madrzejsza
ipon
p-o-l-a - Ipon, przykro mi, nadal nie wiem po co zakładałaś ten wątek. Ja odniosłam wrażenie, że mieliśmy szykanować lidera statystyk. Jak Ty nim byłaś to było ok, a teraz Ci to przeszkadza i za to te minusy. Podejrzewam, że każda inna osoba nie dastałaby minusów. - 12 lat temu
p-o-l-a - Tym razem daje plus za odwagę i za odpowiedź. - 12 lat temu
ipon - Pola dzieki za szczerosc nie o szykany mi chodzilo nie chcialam pokazac etapy mojej nauki z tutorem moze czasem mam buzie niewyparzona ale ciesze sie z tego,ze nie zagladam na statystyki aby - 12 lat temu
ipon - aby zobaczyc na jakiej jestem pozycji za chwile strace tytul guru bo nie jestem codziennie dluzej niz godz ale to niewazne wazne ,ze potrafie zrobic dobry uzytek z czasu,ktory spedzam na tutorze ot i to wszystko pozdrawiam - 12 lat temu
dania57 - Ipon,najważniejsze są efekty. Żadne tak guru,profesor i pierwsze miejsce w rankingu. Jeśli swobodnie rozmawiasz z Anglikami to jest sukces!!!! - 12 lat temu
p-o-l-a - Ipon, Ja też kiedyś miałam więcej czasu na powtórki, a teraz mam wieczne zaległości, ale najważniejsze to się nie zniechęcać i robić mniej, ale codziennie. Pozdrawiam. Damy radę :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli ktoś chce "udowodnić", że dzień w dzień powtarza tyle słówek w języku angielskim ile w ogóle używa na co dzień w języku polskim to brak mi słów.

Tutorowicze powtarzanie 5-10 tysięcy elementów dziennie to NIE jest nauka.
Wystarczy trochę pomyśleć by ujrzeć jak wielka to bzdura.

Sorki za mocne słowa ale tak to widzę.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Ewa_G1967 - Masz rację Rafał. W tej kwestii popieram Twoje zdanie! - 12 lat temu
ciasteczka - Każdy człowiek jest inny,każdy ma inną receptę na dojście do celu,każdego co innego motywuje. Nie bawmy się w oceny innego człowieka,bo nie Nam oceniać! Czytałam wiele wpisów na forum,bo chciałam wysłuchać rad osób bardziej doświadczonych i nauczyć się korzystać lepiej z etutora i zauważyłam,że każdego co innego motywuje i każdy ma inny sposób na naukę. - 12 lat temu
ciasteczka - Mnie motywuje najbardziej jak wchodzę na etutora codziennie i zmniejsza mi się liczba dostępnych dni na etutorze! - 12 lat temu
quantum137 - ciasteczka już wszystko w tej kwestii napisałem i nie mam nic więcej do dodania, możesz zapoznać się z moim zdaniem tutaj (inni również się rozpisali):
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/56953-6_000_powtorek_dziennie_-_nauka_to_.html

Są też inne wątki, zapewne je znajdziesz jeśli faktycznie Cie temat interesuje.
Pozdro!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Powtórzę tylko jedna moja myśl.
Dodaj zdania i słowa i udowodnij mi że powtarzasz kilka tysięcy elementów przeznaczając 1,5 sekundy na jeden z nich. To nie jest możliwe koleżanko.
Przeczytasz 2 zdania (ang i pol)(jest to 1 element) i jeszcze zrozumiesz je i utrwalisz?...

Na to że jest to niemożliwe wpływa wiele innych czynników, które omówiłem.
(dodawanie nowych elementów, dwukrotne ocenianie by zawsze ich było dużo itp.)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja się zastanawiam po co padło to pytanie?!!!
Chyba jesteśmy dorosłymi ludźmi i wiemy po co tu jesteśmy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Każdy niech pilnuje swojej statystyki, osiągnięć i sukcesów. A jak ktoś chce "nabijać" licznik klikając to jego sprawa i prawo. AMEN!!!
Ewa_G1967
absolwentka - Dokładnie Ewa! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szkoda że sam zainteresowany nie wypowie się w tej sprawie. Może brak mu odwagi a może ma swój sposób na naukę?
jsepiol
violino - A może nie czyta forum? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem dlaczego tak logiczne pytanie dalo mi minus 12 napisalam to co czuje a czuje jedno wielki niesmak,ze liderem jest czlowiek,ktory tylko klika .Na tutorze tylu wspanialych ,ktorzy odpowiadaja na pytania maja ogromna wiedze i czas,ktory mogli by inaczej spedzic poswiecaja tutorowiczom.dla mnie to paranoja,ze liderem jest jakis klikowicz a nie tutorowicz.Ciekawa jestem na ile pytan zadanych ten lider by odpowiedzial .Oj posypia sie minusy i super ale moim zdaniem ten swietny kurs nie zasluguje na takiego lidera.Ewa do Ciebie
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Ja też napisałem co czuję.
Myślę, że każdy może wyciągnąć wnioski bo napisane już zostało wiele. ja tylko marzę kiedy mi ilość powtórek stopnieje poniżej 200 dziennie...:-)
Pozdrówka Miro i się nie spinaj, nie ma o co:-)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli ktoś chce "udowodnić", że dzień w dzień powtarza tyle słówek w języku angielskim ile w ogóle używa na co dzień w języku polskim to brak mi słów.

Tutorowicze powtarzanie 5-10 tysięcy elementów dziennie to NIE jest nauka.
Wystarczy trochę pomyśleć by ujrzeć jak wielka to bzdura.

Sorki za mocne słowa ale tak to widzę. napisal Quantum Twoja odpowiedz Ewa_G1967 Masz rację Rafał. W tej kwestii popieram Twoje zdanie!
15 godziny temu
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ewa mija pare godzin i dajesz nastepny komentarzA ja się zastanawiam po co padło to pytanie?!!!
Chyba jesteśmy dorosłymi ludźmi i wiemy po co tu jesteśmy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Każdy niech pilnuje swojej statystyki, osiągnięć i sukcesów. A jak ktoś chce "nabijać" licznik klikając to jego sprawa i prawo. AMEN!!! Nie rozumiem dwie skrajne wypowiedzi i to AMEN nie rozumiem
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon, pamięci to Ci tylko pozazdrościć...
P
p-o-l-a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli ktoś spędza cały dzień na etutorze to jest to jego prywatna sprawa. Jeden woli bezustannie robić powtórki, a inny spędzi dzień na forum, każdy płaci i spędza czas w wybrany przez siebie sposób. Nie powinno się tak krytykować, czuję się tu jak na targowisku....
A
aszucha100
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki