ZALOGUJ SIĘ

sugestia - usprawnienie drukowania/generowania fiszek

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Witam.
Podoba mi się tutaj, że mogę tworzyć sobie fiszki na podstawie własnych listy słówek ale jest kilka rzeczy których brakuje mi związanych z drukowaniem fiszek.
1) brak możliwości wyboru formatu arkusza - ja mam np możliwość druku w formacie A3 a obecnie sporo przestrzeni na A4 marnuje się
2) brak możliwości decydowania o tym ile fiszek ma się mieścić na jednym arkuszu oraz jak duże mają one być - podobnie jak wyżej
3) brak linii cięcia - powinny być na JEDNEJ ze stron. Tylko na jednej gdyż w zależności od drukarki strony różnie się dopasowują a po wycięciu brzydko by to wyglądało.
4) brak możliwości obrotu w poziomie zamiast w pionie
D
dobijasek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Kolego te możliwości masz na poziomie oprogramowania ze swojej drukarki.
Pkt.1 Po wyprowadzeniu fiszek na format pdf. masz mozliwości łaczenia stron 2-3-4 kartki na 1 stronie to jest funkcjonalność drukarki i sterowników do tej drukarki.
Pkt2. Z tym się akurat muszę zgodzić ale ja to robię samemu fiszki eksportuję do EXELA a tam edytuję i drukuję tak jak mi jest wygodnie.
Pkt 3 linie są ale jakoś tam można dopasować przy wydruku obustronnym. ale w tym przypadku z gustami się nie dyskutuje.
Pkt 4 funkcjonalność oprogramowania drukarki.

Tak czy owak ja sobie radzę w taki sposób ze wysyłam fiszki do exela tam mała edycja drukuję na 1 stronie listę polską i angielską. dzięki temu mając 1 kartkę mieszczę na niej 30 zwrotów wcześniej to były tony papieru.
Q
qulakin

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki