ZALOGUJ SIĘ

Całkowita poprawa wersji mobilnej

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
witam

Wiele programów podobnych do Etutor ma płynnie działajace odpowiedniki na androida. Które są w 100% odpowiednikami PC z stron. W wielu przypadkach mają dodatkowe opcje na wersje mobilne. Ponad 80 % ludzi ma czas na naukę w formie mobilnej w przelocie w przewozie itd... Etutor niestety ma bardzo kiepski odpowiednik swój sam instalowałem testowałem i zaraz odinstalowałem bo straszna to chała jest. Nie ma lekcji ćwiczenia jakieś dzine o wszystkim i niczym brak powiązania z profilem inne poziomy i w ogóle tragednia.
Kiedy Etutor będzie miał profesionalnego odpowiednika na Androida w pełni kontabilnego i który też będzie dawał możliwość nauki lekcji i ćwiczeń oraz treningów w podróży.

Proszę to przemyśleć bo jak na razie wersja mobilna Etutor bardzo was odstrasza i zniechęca mocno. Platforma mocno do naprawy i najlepiej stworzenia od nowa.


Znam sporo osób które dzięki mobilnej wersji zrezygnowało i odeszło od was, szkoda bo wasz portal jest fajny i z możliwościami.

Pozdrawiam
muminlukasz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Z przykrością muszę się zgodzić co do słabej jakości wersji mobilnej :-(
Sama raczej korzystam z eTutora na przeglądarce na smartfonie niż w aplikacji. I to z Chroma, bo w IE strona notorycznie się zawiesza i trzeba ją odświeżać.

Moje wrażenia co do aplikacji to:
1. Powtórki - byłyby super ale.... nie używam do tego aplikacji z uwagi, że nie można dodawać/edytować notatek. Jeśli trafię na słówko, gdzie potrzebuję wstawiać notatkę, to co? Mam je oceniać na 1, omijać w kolejnych seriach i dopiero po dotarciu do komputera uzupełniać notatki? Bez sensu :-( No i brak możliwości ustawienia cykli oraz filtrowania powtórek. Jeśli zbierze mi się za dużo powtórek, to użycie cykli jest niezbędne.

2. Słuchanie. To jak dla mnie największa zaleta aplikacji. Nagrania zebrane w jednym miejscu. Po prostu cudnie. Ale... prawie nie używam z uwagi na kilka bardzo istotnych jak dla mnie wad. Po pierwsze aby słuchać nagrania, musi być włączony ekran. Gdy ekran się wyłącza, nagranie się zatrzymuje :-((( Zatem żeby słuchać nagrań muszę wcześniej zmienić ustawienie w smartfonie na nie wyłączanie się ekranu. No i to jest bez sensu, bo z jednej strony muszę coś dodatkowo robić, a ponadto strasznie zżera mi to baterię. :-( Po drugie. Nagrania są dość krótkie. Dane nagranie odtwarza się i zatrzymuje. I muszę ręcznie albo uruchamiać je od początku albo włączać kolejne. Brakuje mi tu tego co jest w większości aplikacji do słuchania: możliwości słuchania w kółko tego samego nagrania oraz możliwości uruchomienia wszystkich nagrać z danego poziomu po kolei (jedno nagranie się kończy uruchamia się kolejne). Gdyby te dwie funkcjonalności zostały dodane, to byłabym zachwycona i uznałabym aplikację za przydatną (szczególnie, że nie ma możliwości ściągnięcia nagrań i odsłuchiwania ich w innej aplikacji - co rozumiem. ochrona praw autorskich).

3. Brak lekcji. Szkoda, że nie ma. Brakuje mi ich. Ale jeśli będzie poprawiona obsługa słuchania i powtórek, to to mogę przeżyć (zawsze mogę je odpalić w przeglądarce).

Pozdrawiam.
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki