ZALOGUJ SIĘ

Mobilny etutor

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Jaki jest algorytm powtórek w mobilnej wersji ? Bo w normalnej są 4 różne oceny. Ja zawsze daje dobrze (czyli 3) nigdy nie daje 4 żeby powtórki przychodziły w miarę często. I tu jest pytanie, czy jak dam w mobilnej dobrze to będzie to ocena 3 czy 4 ? Pamiętam że kiedyś skorzystałem z tej wersji mobilnej i następne powtórki zaplanowało i na rok później.
Czy etutor planuje zrobić normalną skale w wersji mobilnej ?


PS. Czy ostatnio zmieniło się coś w kwestii wymagania Flasha do odtwarzania dźwięku ? Próbowałem dzisiaj odtworzyć dźwięk na telefonie z najnowszym androidem, który podobno nie ma flasha (ja go tez nie wgrywałem), a dźwięk chodzi świetnie. Lepiej niż na tablecie ze starszym androidem i flashem. Pytam, bo myślę o zmianie tablet i chce wiedzieć na co zwracać uwagę.
P
Pixem
mdom - Jest jakaś wersja mobilna ? Znaczy appka w markecie czy mówimy o stronie w wersji mobilinej? - 11 lat temu
japonskiwachlarz - Taka aplikacja jest w przygotowaniu. Będziemy was informować na bieżąco o dacie premiery :) Pozdrawiamy - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

W wersji mobilnej są tylko oceny 1 i 4, też mi to nie pasuje i wolałbym 3 zamiast 4, ale ... jakimś wyjściem z sytuacji może być ustawienie wysokiej częstotliwości powtórek (częstsze powtórki) w https://www.etutor.pl/profil/preferencje/
Podsumowując: algorytm będzie działał tak jakbyś na komputerze oceniał powtórki na 1 i na 4 :/
knorwid
Pixem - Dzięki, w takim razie z mobilnej korzystał nie będę :/
Mam ustawione częste powtórki, a mimo to wole dawać 3, w większości przypadków.
- 11 lat temu
knorwid - To mamy podobnie ;) Z powodu tej 'czwórki' mobilnej wersji używam jedynie do testów. Może wrzuć nową sugestię (?) - chętnie zagłosuję na tak. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki