ZALOGUJ SIĘ

Czy komuś działa dźwięk w powtórkach w Operze na Androidzie?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Jak w temacie, udało się komuś uzyskać wymowe na tej przeglądarce? Czytałem tematy że w jakiś przeglądarkach to działa, ale wolałbym wgrać jakąś wtyczke i powtarzać na tej przeglądarce, którą mam, a nie do każdego portalu inną wgrywać.
P
Pixem

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Sprawdziłem i działa, może to wina jakiś pluginów typu flash w danym telefonie. Z ciekawości sprawdziłem również na telefonie brata i tak samo ładnie wszystko śmiga. Niestety tak to jeszcze w Androidach jest, że tak jak napisałeś każda przeglądarka pod coś danego. Ja używam Dolphin'a i jak na razie jestem zadowolony z niej. Jeżeli ktoś ma z tą operą problemy lub może to sprawdzić to niech pisze i da jakieś info.
Wyso77
Pixem - Dzięki za odpowiedź. Zainstalowałem tego Dolphina i rzeczywiście dźwięk działa, ale zaczyna gadać zanim dam "podaj odpowiedź" :/ Poza tym strasznie muli ta przeglądarka...

Także temat wciąż aktualny, szukam sposobu na uruchomienie wymowy w operze :]
- 12 lat temu
mfurmanek - U mnie dopiero po podaniu odpowiedzi speaker wymawia zdanie. Jaki masz telefon? Hardware na pewno ma wpływ na działanie browsera jako programu. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajnie, jak wchodze na m.etutor to dźwięk działa. Nie wiem jaki jest, więc problem żeby zrobić go też w normalnej wersji. Programiści już od wielu misięcy bawią się w robienie ugogiej wersji mobilnej (nawet jak przestanie ona mieć błędy to i tak brakuje jej sporo funkcji), a wystarczyłoby dodać dźwięk do normalnej i na tabllety i telefony byłoby super. Nawet moja stara n82 radzi sobie z normalną wersją, więc nie wiem po co komu ta mobilna.

W sumie to post troche z nadzieją, że przeczyta to ktoś z właścicieli bo na sugestje od kilku miesięcy nie dostaje odpowiedzi.
P
Pixem
Dawidek17 - Mi na Motoroli Defy(android 2.3) działa dźwięk w Operze Mobile na pełnej jak i na mobilnej wersji strony. Ustaw w Operze w zakładce zaawansowane -> Adobe Flash -> Włącz. - 12 lat temu
Pixem - Dzięki, jesteś wielki :)
Miałem ustawione po kliknięciu i działało tylko na mobilnej, a jak dałem włączone to działa wszędzie. Jeszcze raz wielkie dzięki.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zwróćcie uwagę, że jest Opera Mini oraz Opera Mobile. Na Androidzie, którego ja sprawdzałem na Mini dźwięk nie działał, natomiast na Mobile nie było z tym problemu. Jedyny problem jaki zauważyłem to później po każdym zakończeniu rozmowy telefonicznej odtwarzał się ostatni dźwięk jaki powtarzaliśmy - no ale to może wina konkretnego modelu telefonu.
D
dorszu
Pixem - To ciekawe bo ja też mam mobile (ciągle aktualizowaną) i nie działa. Nie mam pojęcia co jeszcze na to wpływa, ale kiedyś była dyskusja o tym i dużo ludzi pisało, że ten dźwięk nie działa. NA PEWNO ma na to wpływ tez sam serwis. Skoro w m.etutor działa, a w etutor nie. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki