ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego na tej stronie nie ma głosu lektora?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
B
boloz
maddie1819 - Nie wiem właśnie o co chodzi bo ja też miałam problem z odtworzeniem głosu;/ kilka razy klikałam pod rząd i coś można było usłyszeć a mianowicie domyśleć się co lektor mówi. - 11 lat temu
mceo - od jakiegoś tygodnia jest problem z dżwiękiem, kazali poczekać do końca tygodnia, a później jak coś zgłaszać im błąd - 11 lat temu
waskodagama - Waskodagama brak głosu lektora-bardzo ważne - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Sprawdziłem link głos lektora jest - więc problem jest albo z Twoją przeglądarką , albo masz zajętą pamięć. Usuń pliki tymczasowe, uruchom ponownie komputer, jeżeli nie pomaga - użyj innej przegladarki. Skorzystaj z pomocy dotyczącej dźwięku na tym portalu. Pozdrówka
W
waldibe1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja mam Operę i mam głos. Tylko, że na każdej nowej stronie muszę wlączać taką wtyczkę w przeglądarce. Opcja ta jest widoczna w okienku, gdzie widoczny jest link (pierwsza z prawej taki klocek lego ;) ) Próbowałem z innymi przeglądarkami, ale na Operze najlepiej mi działa, a jak przestaje to czyszczą historię przeglądania i jest OK.
jmatyja
Ewa-Sally - To co to za najlepsze działanie, jak ciągle coś trzeba ręcznie włączać?
Zasadniczo używam Internet Explorera i wszystko działa bez żadnych dodatkowych zabiegów. Czasami dla odmiany w użytku jest Firefox.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Prosimy o skorzystanie ze strony pomocy https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php i sprawdzenie, czy na macie zainstalowane wszystkie potrzebne dodatki (szczególnie - Flash Player).
Możecie też spróbować wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka przeglądarki (w Firefox i Chrome opcje te są dostępne pod skrótem Shift+Ctrl+Delete; w Operze - Ustawienia>Usuń prywatne dane; w Internet Explorer w Opcje internetowe>Historia przeglądania).
Pamiętajcie też o aktualizacjach wersji przeglądarek i dodatków - najczęściej problemy są związane właśnie z nieaktualnymi wersjami w.w.

Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki