ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego nie mogę odtworzyć teledysku?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Wcześniej było więcej "karaoke" i teledyski były widoczne bezpośrednio w przeglądarce etutora. teraz mam sam tekst a ani teledysku ani "karaoke" żeby ten tekst się przewijał nie mogę odtworzyć.
Początkowo myślałem że to chwilowe problemy ale trwają już dobre pół roku. Co jest nie tak. nie dogadaliście się z YouTube ??
Używam przeglądarki Chrome i wcześniej nie było żadnych problemó
nerek0jeden

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

D
Danoota

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak to nie działa Ci?? ja jadę na Operze - która ponoć nie należy do najlepszych przeglądarek a bez problemu wszystko się otwiera - wszystkie filmiki w lekcjach

a patrząc na linka od Donoota - wygląda na to że coś było jeszcze na etutorze wcześniej w lekcjach przed moim zarejestrowaniem - bo teraz to mi wszystko działa - a to pytanie dla wcześniejszych użytkowników - co to były za teledyski - fajne to było?
motylica113
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Ewa-Sally - Na poziomie A1 były takie teledyski https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/164486-Utwory_muzyczne_na_eTutor_-_Czy_usunieto_utwory_muzyczne_wraz_z_tlumac.html?unread
Z podanych w tym wątku nie działają aktualnie tylko Kravitz i Jackson, reszta gra, przed chwilą sprawdzałam. Widzisz je u siebie?
(Jakby kogoś interesowało, przeważnie używam Firefoxa.)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za odpowiedzi. Po zgłoszeniu problemu - problem zniknął, niesamowite. Dziś wszystkie filmy zarówno te w linkach od Was jak i te które wcześniej nie działały odpalają się. A przerabiam poziom A1 od początku bo po zmianach widzę dużo dodatkowych ćwiczeń i w którejś lekcji był teledysk i nie było ani obrazu ani możliwości włączenia "karaoke". Jak go odnajdę i będzie ok to też się z Wami tym podzielę ;p
I chodzi mi o filmy, które zawsze były na koniec lekcji, z youTuba z tekstem do teledysku poniżej. Inne filmy działały.

Motylica113 - tak myślę, że było to miłe zakończenie każdej lekcji, a nie tylko wybranych. Teledysk i pod spodem tekst który się przewijał - takie karaoke. Mi się podobało. Teraz w wybranych lekcjach też się pojawiają ale jest ich dużo mniej. Choć z linku Danoota wynika że na wyższych poziomach jest więcej, jak te teledysków to trailerów filmów. Zobaczymy jak dotrwam hehe
jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
Pozdro
nerek0jeden

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki