ZALOGUJ SIĘ

czy ktoś to sprawdza w jaki sposób czytam i czy robię błędy w wypracowaniach

12 lat temu
Dopiero zaczęłam naukę i mam pytanie, czy ktoś sprawdza nas
to co piszę i to w jaki sposób czytam tekst. Czy dostanę poprawione eseje i informację o tym, że źle wymawiam jakieś konkretne słowo?
monika.86

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

możesz kupić droższy kurs i wtedy eTutor sprawdzi ci wszystkie teksty, w innym wypadku sprawdzają inni użytkownicy, wszystko zależy od ich czasu i chęci
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nikt nie sprawdza, o czym też nikt nie Cię nie poinformował. Niestety ten kurs mi też wydaje się bardzo chaotycznie zorganizowany.
A
Andy1957
efogt - Jeśli twierdzisz że nikt Cię o tym nie poinformował to znaczy że nie przeczytałeś regulaminu. Radzę to zrobić...Regulamin bardzo wyraźnie o tym informuje i jest ogólnodostępny... - 12 lat temu
paulina2701 - Pod warunkiem, że się potrafi czytać, a nie tylko czepiać wszystkiego ;p - 12 lat temu
efogt - Dokładnie:) To jest podstawowy warunek:) Pozdrawiam serdecznie:) - 12 lat temu
maddie1819 - Niektórzy to tylko narzekać potrafią..ehh.
Moim skromnym zdaniem to jeden z najlepszych kursów jakie dotychczas powstały.
- 12 lat temu
efogt - Zawsze jakaś maruda się znajdzie:) Jak to mówią: "Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził":). Dla mnie to też fajny portal, nie ma co ukrywać:)Inaczej by mnie tu nie było:) Pozdrawiam. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niektórzy użytkownicy lepiej obcykani w kwestiach angielskiego czasem sprawdzają prace innych. Może spróbuj poprosić którąś osobę o poświęcenie swojego czasu na sprawdzenie przynajmniej części Twoich prac.
Pozdrawiam :)
paulina2701

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki