ZALOGUJ SIĘ

Wkurzający bałwan obok loga eTutor

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Ludzie, litości! Usuńcie tego bałwana, który w dniu dzisiejszym pojawił się obok Waszego loga. Ten bałwan tylko wkurza i rozprasza. Trochę poszanowania dla ludzi, którzy jednak zapłacili za kurs i chcą się uczyć, a nie oglądać coraz to nowe obrazki, które tylko rozpraszają i odciągają od nauki.

Przynajmniej dodajcie w ustawieniach opcję, dzięki której każdy, komu ten bałwan przeszkadza, będzie mógł go wyłączyć.
C
ccmws
Ste - No comment.... Co Ci mały słodki bałwanek przeszkadza? hahaha no litości.. Co to ludzie nie wymyślą żeby się nie uczyć ;) Nie uczę się dziś bo mi bałwanek przeszkadza !! xD - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
lukaszk85 - Już widzę tą akcję na facebooku "Żądamy usunięcia bałwana". Zwolenikiem świąt nie jestem ale mi bałwanek w logo nie przeszkadza ;) Oczywiście nawet gdyby mi nie pasował może bym o tym napisał ale nie w tak rozkazującym trybie ;) - 5 lat temu
parseq - A mój wzrok pozwala się dość dobrze kontrolować i tam gdzie patrzę, to nie widzę bałwanów. - 5 lat temu
Diversis - Dla osób, którym przeszkadza bałwanek, a które mają zainstalowanego adblock / adblock plus:
Adblock plus dla firefoxa:
Adblock -> ustawienia -> zaawansowane -> mój zestaw filtrów -> edytuj filtry -> dopisać:
www.etutor.pl##IMG[src="/images/logo/snowman.svg"]

Adblock dla chrome:
Adblock -> opcje -> dostosuj -> Ręcznie edytować własne filtry -> Edytuj -> dopisać:
www.etutor.pl##IMG[src="/images/logo/snowman.svg"]

Pozdrawiam :-)
- 5 lat temu
KBPL - Maaamoooo! Nie będę się dzisiaj uczyć angola! Ten bałwan się na mnie patrzyyy! - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

I disagree with you. It is only a mark of upcoming Christmas. I'm in favour of that. Chill out...
A
aisak85

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myśle że trzeba się cieszyć że bałwanek nie podskakuje i nie macha łapkami wtedy to bo napewno rozpraszał. Ale w innym temacie właśnie pojawił się nowy kurs o wymowie angielskiej płatny monetami. Narazie przejrzałam pierwsze lekcje i oceniam bardzo pozytywnie. Może po wielu latach nauki nauczę sie alfabetu fonetycznego bo jakoś wcześniej nie odczuwałam takiej potrzeby. A przy nowym ciekawym kursie nawet bałwanek nie przeszkadza.
G
gosia369
Ste - Też właśnie wykupiłam i będę testować ;) mam nadzieję, że mi się spodoba bo nie mogłam się go doczekać ;) - 5 lat temu
jerzy_pozoga - Hi Ste- jestem z wami na tegoroczne święta. I życzę powodzenia w nauce. A bałwanek....? na wiosnę się roztopi. Takich TU znacznie więcej. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Take a chill pill dude.
kktm
parseq - Good, legal pills require a prescription and work efficiently after days of diligent self-medication. Unfortunately. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wszystko jest OK! czy bałwanek jest czy nie ...ale dlaczego konkursy są na FB? Zapłaciłam i mam prawo żądać by wszystko było tu na platformie JA nie mam FB i nie chccccccccccę
spajk
vaka - https://www.facebook.com/pg/etutorpl/posts/ przeszukałam wszystko do 30 października włącznie i nie widzę żadnego konkursu...? A nawet jakby był, to jest to normalna forma promocji firmy przez dostępne kanały społecznościowe, wiele firm robi konkursy na fb, zamiast na własnych stronach, taka jest norma. - 5 lat temu
Ste - No ale przecież masz to za co zapłaciłeś. Zgadzam się z vaka to jest po prostu forma promocji i firma może zrobić konkursy na różnych portalach społecznościowych i gdzie tam się jej podoba. No bądźmy poważni.. - 5 lat temu
vaka - @darkobo a rzeczywiście, szukałam w złym miejscu najwyraźniej, dzięki :) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak jak ktos napisal - jak balwan nie skacze (nie ma jakies durnej animacji) to nie przeszkadza. lekcje sa tak krotkie, ze mozna sie skupic. nie wiem od kiedy jest balwan, ale niedawno zauwazylam.
E-tutor - tylko dla balwanow? :D hehehe jakos tak tego nie odebralam i uwaga, u mnie za oknem pierwszy snieg w tej zimy:)
malagorzka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.