ZALOGUJ SIĘ

gdzie mogę znaleźć testy z gramatyki online?

6 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Chodzi o pytania po angielski.
Teksty papierowa mają poważaną wadę, nie można od razu sprawdzić poprawości swojego myślenia.
G
graham

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Polecam: https://www.engvid.com/topic/grammar/
Wybierasz jakieś zagadnienie po czym możesz obejrzeć tutorial a następnie rozwiązać quiz.
milesky

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na Androida darmowa aplikacja: Grammar Test. Interface spartański, do opanowania w 60 sekund.

Polecam "General test" w trybie Beginner / Advanced. Jest tam 2 x 45 zestawów testowych każdy po 50 zadań. Raczej nie da się tego wyuczyć na pamięć, nawet przy wielokrotnym podejściu. Po teście można obejrzeć wyniki i doczytać krótkie wyjaśnienie (po angielsku).

etutor ocenia mnie na B1.
Grammar Test daje mi 42/50 (część Beginner) i 34/50 (część Advanced).
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
tlstar - Oprócz tego można znaleźć w sieci wiele innych tego typu testów. Lepszych i gorszych :-) - 5 lat temu
parseq - Grammar Test sprawdza na poziomie Beginner aspekty gramatyczne, których albo nie ma na eTutor w A1/A2 albo mi umknęły.
Tak czy owak nie będzie Wam łatwo uzyskać 50/50 trafień. Jeden test robi się 10 minut, bo jest limit czasowy !!

Napiszcie proszę jak Wam tam poszło po szkoleniu na eTutor.
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam aplikacje na Androida 5555 tests
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, takich testów faktycznie mi też brakuje na etutor.pl

Ciekawe czy etutor coś w takim kierunku szykuje?
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi graham- ja, ze swojej strony polecam zabójczy test "in English Grammar".
Strona owa jest redagowana przez studentów wielu narodowości i tu jest potrzebna bardzo dobra znajomość wyuczonej gramatyki. Możesz się zapisać do "Join our free". Ja, na podstawie owego i kilku testów, przyznaję się do potrzeby nauki i długiego pobytu na naszym Et.
https://www.tolearnenglish.com/placement-test.php
............
I życzę powodzenia w nauce wszystkim chętnym do testowania się! Program jest zaiste bogaty.
Pozdrawiam.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.