ZALOGUJ SIĘ

Znikające lekcje i statystyki. Prośba o przywrócenie funkcjonalności.

6 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
W miejscu "Your Progress" -> "Progress in courses"
do niedawna była lista kursów, które przerobiłem z procentowym wskaźnikiem przerobienia lekcji.

Wylistowane był wszystkie kursy w jakich brałem udział(a było ich sporo).

Obecnie są wylistowane tylko te kursy, w których mam wykupiony abonament.

Lista wszystkich kursów:
1. Pozwalała mi oszacować czy na przykład wykupić kurs business english- bo zostało jeszcze wiele lekcji do przerobienia. Czy ponownie wydawać punkty na kurs Dirty English, itp
2. Motywowała do zakańczania kursów.
3. Dokumentowała ogólny postęp na platformie etutor.

Pytanie:
1. Czy można przywrócić poprzednią funkcjonalności
2. Jeśli dana funkcjonalność działała, to po co ją zabierać?

Dodatkowo lekcje, których nie wykupiłem pojawiały się w sekcji Lessons z "kłódką". Nie mogłem z nich skorzystać, ale widziałem ile ich jest, jaka tematyka, ile z nich przerobiłem, czy pojawiły się zmiany w lekcjach w międzyczasie, co potencjalnie zachęciło by mnie do przerobienia lekcji ponownie.


Teraz cisza, widoczność ograniczona do minimum.

Nawet spis treści lekcji sobie nie zobaczysz, jak sobie zapłacisz.


Znowu to samo pytanie, po co?

Osobiście zaczyna mnie to denerwować.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na usterkę. Nie była ona zamierzonym krokiem z naszej strony. Nasi programiści już wiedzą o problemie. Postaramy się znaleźć rozwiązanie najszybciej, jak to możliwe. Za utrudnienia z tym związane najmocniej przepraszamy.
piotrek0515
Pracownik eTutor
kktm - Dziękuje bardzo za odpowiedź .
Czekam w takim razie na znalezienie rozwiązania problemu.
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wprowadziliśmy dziś poprawkę, która rozwiązuje problem z niewidocznymi statystykami. Na chwilę obecną wszystkie informacje powinny wyświetlać się poprawnie.

Za niedogodności z tym związane przepraszamy.
piotrek0515
Pracownik eTutor
kktm - Dziękuję bardzo za pomoc.

Widzę, że się poprawiło.
Natomiast przy "Kurs Dirty English" mam 0%, a kurs został w całości przeze mnie przerobiony.

Czy mogę prosić o weryfikację?
- 6 lat temu
piotrek0515 - Przepraszam najmocniej za późną odpowiedź. Przekazałem już informacje naszym programistom, przyjrzymy się dokładnie sprawie. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
Panie Piotrze, nadal nie działa, czy coś dzieje się w tej sprawie?
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przepraszam za późną odpowiedź. Wiemy już, na czym polega usterka w przypadku Dirty English - postęp zeruje się w momencie wygaśnięcia abonamentu na kurs.
W związku z wdrażaniem systemu osiągnięć na platformie nasze moce przerobowe było ostatnio dość ograniczone, postaramy się jednak wprowadzić odpowiednią poprawkę najszybciej jak to możliwe.
Przepraszamy za niedogodność. Postęp jest jednak zapisany, więc po wprowadzaniu poprawki wróci do poprzedniego poziomu.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Juppie, działa.
Dziękuje za rozwiązanie problemu.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki