ZALOGUJ SIĘ

Kolejne nowości w eTutorze - wizualne odświeżenie

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Wkrótce nasza platforma zyska nowy, świeższy look. Planowane zmiany dotyczą przede wszystkim logo oraz paska głównego menu na górze strony. Nie bójcie się jednak – niczego nie zabieramy. Wszystkie funkcjonalności pozostają niezmienne, odświeżamy wyłącznie warstwę wizualną.

Zmieniamy kolorystykę naszego znaku graficznego. Stawiamy w nim na minimalizm, a co za tym idzie - nowoczesność. Rezygnujemy przy tym także z dopisku “.pl”. Ponadto, pasek menu nie będzie już pomarańczowy. Lubimy ten kolor i nie rozstajemy się z nim całkowicie, ale postanowiliśmy wprowadzić do naszego menu więcej lekkości. Będzie przejrzyste i eleganckie. Nowa kolorystyka nie będzie rozpraszać i pozwoli bardziej skupić się na zawartości lekcji.

Póki co, możemy powiedzieć, że będzie prosto i przyjemnie dla oka. Niebawem przekonacie się sami.

Oczywiście wszystkie zmiany obejmą zarówno desktopową wersję platformy, jak i aplikacje mobilne.
Kasia_el
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Ja natomiast stawił bym bardziej na niezawodność aplikacji etutor do iPhone problem nadal mam i to na swych urządzeniach aż 2 . Brak połączenia z serwerem .....
Januszm84
piotrek0515 - Wdrożyliśmy poprawkę, która powinna rozwiązać ten problem, wspomniany komunikat nie powinien się już pojawiać. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie w aplikacji na iPad nie dziala dzwiek :(
hotaru85
pako - Dziękujemy za informację, sprawdzimy co może być przyczyną. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
hotaru85 - 10 miesięcy później nadal nie działa ;) dodam że na iPhone jest ok, wersja systemu zawsze aktualna (obecnie iOS 12.4) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kasia_el: "Wkrótce nasza platforma zyska nowy, świeższy look".

Wkrótce to znaczy kiedy? Proszę o podanie konkretnego terminu.
E
ewsnu
pako - Planujemy udostępnić zmiany w przyszły poniedziałek, 22 października 2018. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Teskni mi sie troche do starej, pierwszej aplikacji Etutora, gdzie mozna bylo robic powtorki offline.
piotr.grela
kktm - dokladnie.
szczególnie podczas urlopu/delegacji za granica, gdzie internet jest jedynie w hotelu.

Zmiana kolorków to funkcjonalność hipsterska nic nie wnosząca do sprawy.
- 6 lat temu
piotr.grela - Ja to lubie robic to (chodzi mi o powtorki na Etutorze i o lekcje) w pociagu, metrze - gdzie nie zawsze jest zasieg internetu.
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
Gość - Witam,

była pod tym linkiem. Nie jestem pewny jak jest obecnie. Nie jest ona aktualizowana, ale działała w trybie off-line in online. Można spróbować, może się uda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.etutor.mobile

Pozdrawiam
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem jest to zmiana wrecz na niekorzysc uzytkownikow. Oczy od nadmiaru wpatrywania sie w biel az bola. W wyszukiwarce np. Google biale tlo jest jak najbardziej na miejscu, bo nie wpatrujemy sie w nia godzinami.

Czy ktos z "organu" decyzyjnego, korzysta z Etutora i zdaje sobie sprawe co tak naprawde uzytkownikom Etutora jest potrzebne...

Nieraz sie zastanawialem, nie tyczy sie to Etutora ale innych dobrych i znanych firm, dlaczego ktos prowadzi je do bankructwa, skoro przynosza zyski...
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
pkomarek1 - A mi sie w ogóle nie podoba nowy wygląd. Zamiast się zająć funkcjonalnością, znowu się trwoni siły na kosmetykę... - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
elderflower - Mnie również się nie podoba, gdybym mogła wrócić do poprzedniego to bym to zrobiła. Ta białość jest męcząca. - 5 lat temu
darkobo - Jak wyżej, i wyżej, i wyżej. - 5 lat temu
Jamz - A po mojemu ten pomarańczowy kolor na górze zbyt odwracał uwagę od treści i przyciągał wzrok. Teraz jest jednolicie, może jeszcze bym zmienił logo by nie było tego pomarańczowego koloru bo zbyt rzuca się w oczy. - 5 lat temu
pako - @Piotr.grela zmienił się tylko wygląd logo i kolor nagłówka. Tło w ramach poszczególnych działów serwisu, w tym najczęściej używanych Lekcje i Powtórki, jest takie jak wcześniej. Tak jak zauważył Jamz, chodzi o to, żeby nawigacja nie odciągała wzroku od treści. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi się podoba likwidacja koloru pomarańczowego w górnym pasku. Może pomyślicie jeszcze nad trybem nocnym (ciemnym).
J
Jamz
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy można sobie w ustawieniach cofnąć jakoś tę zmianę? Albo właśnie zmienić jakoś na tryb ciemny, jak pisał Jamz? Mnie bardzo tego brakuje na etutorze (wyboru ciemnego tła), bo mam problemy ze wzrokiem (zmętnienie ciała szklistego) i wszelkie jasne, białe tła bardzo mi przeszkadzają i wzrokowo irytują. Ten pomarańczowy na górze przynajmniej trochę ten problem rozpraszał. :(
vaka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

My uzytkownicy ucieszylibysmy sie z innych jezykow na Etutorze np. hiszpanski, francuski, rosyjski czy chinski. Nikt z nas nie narzekalby na poprawiony i rozrzeszony poziom C1 i C2 z jezyka angielskiego.
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
Shay - Popieram, liczę, że pojawi się hiszpański. Do tego przydałby się tryb nocny.. wieczorem z powodu nadmiaru białego oczy bolą. - 5 lat temu
karol.k - W tajemnicy zdradzę, że na grudzień szykujemy dla Was coś ciekawego i zupełnie nowego w kursie angielskiego - radzę odłożyć trochę monet ;) Mamy też w przygotowaniu na najbliższe tygodnie jeszcze jeden ciekawy projekt, ale o tym więcej napiszemy w przeciągu kilku dni. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam pomysl dla znudzonych programistow z Etutora - jestescie Panstwo zdolni - to fakt, stworzcie aplikacje czytnik ksiazek (ebook reader), ktory bedzie wykorzystywal slownik Diki i za pomoca jednego klikniecia, dotkniecia palcem w ekran, dodawal angielskie slowka do Etutora z czytanych ksiazek.

Moglibyscie Panstwo nie tylko zarobic na kursie Etutor ale i na sprzedazy ksiazek.

Chetnie widzialbym tez posegregowane slowka i zwroty angielskie wedlug czestosci wystepowania np. 50.000 lub 100.000 slowek, kolokacji, idiomow, "frazali", prostych zdan ktore trzeba znac,
w brytyjskim angielskim czy amerykanskim angielskim.

Tak jak pisalem kiedys, dawno temu, ze nie- Polacy tez sa zainteresowani aplikacja Etutor - tylko slowka i zwroty musialy by miec tlumaczenia co najmniej na angielski a jeszcze lepiej z opcja tlumaczen na jezyk chinski, hiszpanski, bangla, wloski, rosyjski i etc.

Poziomom A1, A2, B1, B2 trudno cos zarzucic ale poziomy C1 a zwlaszcza C2 moim zdaniem sa zrobione byle jak, na chybcika!

Przydaloby sie kompendium gramatyczne (moze byc to kurs dodatkowo platny) z wieksza iloscia cwiczen z czasami perfect, strona bierna, mowa zalezna, trybami warunkowymi, kiedy uzyc bezokolicznik a kiedy gerund...

Mozna by kurs urozmaicic o filmiki jakiegos zdolnego YouTubera np. RockYourEnglish - Pan Pawel jest niesamowity!

Jedynym sensownym wyjasnieniem dlaczego, zmieniliscie Panstwo tlo na biale, wydaje mi sie, ze w jakis sposob zniechecic ludzi od robienia powtorek, siedzenia na Etutorze aby zredukowac obciazenie Waszego serwera, serwerow.
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
tlstar - Nie przesadzajmy :-) Zmiana kolorystyki na (nieco) jaśniejszą dotyczy zaledwie ok 7% powierzchni ekranu aplikacji. - 5 lat temu
Jamz - Panie Piotrze proszę nie snuć już takich bezsensownych teorii (i poprawianiem postów) tylko proponuje zająć się zaległymi słowami i zwrotami. - 5 lat temu
parseq - Część pomysłów Piotra jest dla mnie bardzo sensowna:
* poziomy C1, C2 nie miały jeszcze odświeżenia (jak pozostałe)
* kompendium gramatyczne - przekrojowe ćwiczenia powtórkowe w ilości utrudniającej wyuczenie się na pamięć, z wyborem zakresu testowanych poziomów ( A1-A2-...C2)
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.