ZALOGUJ SIĘ

Czy słówka mogą zniknąć z bazy słówek, którą stworzyłam?

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Jestem na etutor od 4 miesięcy. W międzyczasie zbudowałam bazę własnych słów do powtórek. Ale ostatnio zauważyłam, że pewne słówka się już nie powtarzają, rozumiem, liczy to algorytm. Ale znajduję słówka, które miałam na pewno w bazie, a teraz gdy szukam ich w słowniku, widzę, że są "niezaznaczone" czyli w mojej bazie ich nie ma... I oczywiście, w powtórkach się nie pojawiają. Na pewno nic nie usuwałam, odznaczałam sama, czy słówka mogły same zniknąć z mojej bazy?
K
kotagus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Algorytm co prawda może zaplanować słówka daleko w przyszłość w przypadku kilku(nastu) dobrych odpowiedzi, nie usuwa ich jednak samodzielnie z modułu. Ogólnie nasz system nie usuwa haseł, mogą tego dokonać jedynie właściciele konta.
piotrek0515
Pracownik eTutor
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
kotagus - To jeszcze pytanie, czy np. przy zmianie systemu w zakresie np. TRAVEL mogły "zaginąć" slówka, które "włożyłam w system" przy poprzedniej wersji tego modułu? I już ostatnie, czy mogę gdzieś przejrzeć całą bazę moich słówek, np z historią zmian, wprowadzeń lub (ewentualnie) usunięć? - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej...
Słówka raczej same nie powinny zniknąć, ale... nie takie rzeczy znikały z komputerów, wiec chyba wszystko jest możliwe. Tak czy siak to niezbyt miłe uczucie jak coś nam znika z komputera :-/

Może spróbuj z takim linkiem;
https://www.etutor.pl/words/user-words
Jeżeli jesteś zalogowana to powinno cię przenieść automatycznie do bazy danych WSZYSTKICH twoich dodanych słówek, zarówno tych dodanych samemu i ze słownika. Można spokojnie przeglądnąć całą bazę danych i daty, kiedy słówko jest zaplanowane do powtórek.

Słówka dodane podczas nauki z lekcji będą w linku poniżej:
https://www.etutor.pl/words/added

Ogólnie dostęp do słówek znajdziesz w prawym górnym rogu (menu typu hamburger) i potem -> słówka -> zakładka
Powodzenia :-)
H
halkins
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
tlstar - Przy słówkach "własnych" (pierwszy link) jest historia zmian. Przy tych dodawanych w trakcie lekcji (drugi link) niestety nie. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mimo zapewnień formalnych p. Piotra słówka conajmniej czasami znikają. Np. przy przeróbkach systemu.
abmmichal
piotrek0515 - Nigdy nie zaobserwowaliśmy wspomnianego zjawiska, także przy większych zmianach systemowych. Będziemy jednak wdzięczni za podanie kilku przykładów słówek, co których jest Pan pewien, że zniknęły z listy elementów bez Pana ingerencji. W ten sposób będziemy w stanie najszybciej sprawdzić, czy opisany problem istnieje i wdrożyć odpowiednie poprawki, jeśli potwierdzimy, że dochodzi do jakichś nieprawidłowości. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki