ZALOGUJ SIĘ

Achievements, zdobywanie odznak.

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Czy zespół etutor nie zastanawia się nad wprowadzeniem odznak w celu podniesienia rywalizacji pomiędzy uczestnikami.

Jakiś czas temu przerobiłem w 100% poziom B1, B2, dirty english, w podróży, wszystkie lekcje special.

Obecnie:

B1i B2 zostały rozbudowane, statystyki "przerobienia" lekcji spadły
kurs C1- pewnie niedługo czeka go los taki jak B1 i B2
w podróży- zniknął kurs
dirty english- brak na liście lekcji.

Fanie by był zbierać "badge" jako pamiątki ukończonych kursów/lekcji.

Osobiście trochę włożyłem trudu, aby ukończyć te kursy, szkoda, że nie jest to w jakiś sposób zapisywane.

Jest jakaś szansa na utworzenie funkcjonalności "Achievements" ?

Odznaki były by przyznawane między innymi za ukończenie kursu, egazmin, osiągnięcia jakiegoś poziomu powtórek, zapamiętanych słówek itp.

cheers

kktm
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Uważam to za całkiem dobry pomysł, jeżeli chodzi o motywację do uczenia :)

Natomiast cytując: 'Osobiście trochę włożyłem trudu, aby ukończyć te kursy, szkoda, że nie jest to w jakiś sposób zapisywane.'
Chyba uczymy się po to aby potrafić porozumiec się w języku obcym a nie dla paska procentowego ukończenia lekcji, czyz nie? :) Nic nie da większej satysfakcji od osiągnięcia płynności językowej.

Także ogólnie pomysł uważam za fajny, bo to po części są motywatory do wkładania dalszej pracy w naukę, jednak nie powinniśmy zapominać o glownej przyczynie nauki :)
Tattoo94
kktm - Cytując
"Chyba uczymy się po to aby potrafić porozumiec się w języku obcym a nie dla paska procentowego ukończenia lekcji, czyz nie? :) Nic nie da większej satysfakcji od osiągnięcia płynności językowej."

Jedno drugiego nie wyklucza.
Niektórzy (jak ja) są "goal oriented".

Podchodząc ogólnie do nauki, nie tylko języków, dziele wszystko na etapy, które jestem w stanie wykonać i "odhaczyć". Taki sposób ułatwia mi naukę bo widzę progress i sens tego co robię.

Cel nadrzędny to oczywiście być english fluent tak jak napisałeś. W moim przypadku pomimo codziennej nauki nie jest to możliwe. Znam swoje ograniczenia. Małe "usprawnienia" o których pisałem powinny umilić pracę z etutor, that's all.

- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki