ZALOGUJ SIĘ

Lekcje - się częściowo zapomniały ;)

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Po kilku dniach przerwy w nauce (sekcja Lekcje, bo powtórki robiłam), po zakończonych powtórkach kliknęłam "Kontynuuj naukę" wystąpił błąd. Odświeżyłam, błąd się powtórzył. Weszłam więc na Lekcje z menu i okazuje się, że mój profil troszkę stracił pamięć. Lekcje mam zaznaczone np. 2/3 2/4, a miałam zrobione wszystkie do 35 A1. Np. A1 - 1 mam na 50%... Czy jest szansa, że to jakoś wróci, czy po prostu pogodzić się z faktem, że sama muszę pamiętać co zrobiłam, a czego nie?

Pozdrawiam
S
SmallM

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Ja mam tą samą sytuację.. Bardzo zależy mi, żeby wróciło to do starej wersji, lecz jak to zrobić ?
S
SabTab
SmallM - Właśnie doczytałam, że zrobili modyfikację poziomu A1 i, niestety, trzeba dorobić sobie lekcje, które dopisali, czyli znów Hi i to be. Masakra. Albo zapamiętać sobie gdzie się skończyło i robić dalej. Tyle, że chciałam mieć tak ładnie wszystko porobione i teraz lipa :(. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie sobie wymyśliłam, że po prostu idę dalej, bo pamiętam gdzie skończyłam, a tamte lekcje będę uzupełniała w międzyczasie. Szkoda mi się cofać. Zrobiłam dzisiaj 5 i to naprawdę bez sensu wracać do takich podstaw...
S
SmallM

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Według rozpiski powinnam teraz robić lekce " W domu" a ja już to robiłam dawno dawno :( ale niestety nie pamiętam gdzie skończyłam, ponieważ nazwy lekcji też się pozmieniały.. no trudno, będę musiała przez to przejść drugi raz
S
SabTab

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tylko jak piszę te Hi, is, are i inne takie, to mnie aż osłabia... Zupełne cofniecie się, a to chyba nie o to chodzi. Na forum wnioskujemy, żeby przywrócili starą wersję, dla tych, którzy byli w trakcie. Powinna być możliwość ukończenia kursu po staremu i pójścia dalej, tym bardziej, że sporo osób było grubo za połową, więc zaczynanie od początku naprawdę nie jest motywujące. Tym bardziej, że wiele osób robi to A1 dla powtórzenia sobie i usystematyzowania wiedzy, a nie dla samej nauki, bo już to wiedzą i robienie tak prostych lekcji nijak nie wpływa na rozwój językowy.
W żadnej szkole nie zmienia się programu nauczania w trakcie roku szkolnego, tylko nowe klasy idą nowym trybem, a starym pozwala się zakończyć to co zaczęli.
S
SmallM

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Masz całkowitą rację. Ja też straciłam całą ochotę na robienie tych lekcji.. robię to na "odwal" a to nie o to chodzi.
S
SabTab

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja dostałam informacje,że poziom A1 został odświeżony, lekcje zostały uporządkowane tematycznie i zostały dodane nowe elementy i ćwiczenia. Żeby mieć ukończone na 100 % trzeba zrobić nowo dodane ćwiczenia. Ja jestem na A2 więc jak jeszcze zostanie odświeżone A2 to już całkiem będę miała "pomieszanie z poplątaniem".
P
piechotek
SmallM - Nie jest to do końca prawda. A dlaczego - poniżej :) - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałam iść tym tropem, uzupełniłam 6 pierwszych lekcji, nawet zaliczyłam testy, dostałam zielonego ptaszka, że mam już wszystko zrobione co było do zrobienia, następnie weszłam w lekcję jeszcze raz, jedna część została ponownie anulowana jako zrobiona (mogę to udowodnić screenami, jeśli ktoś chciałby mi zarzucić, że kłamię), ptaszek zniknął, a ja musiałam po raz kolejny robić coś z samych zupełnych nudnych początków. teraz na wszelki wypadek nie wchodzę w lekcję, która ma "ptaszek", ale to chyba nie o to chodziło twórcom serwisu, żebyśmy się bali otwierać lekcje, że znów każe nam powtarzać "Hi".
S
SmallM
leon_zawodowiec - Trochę mnie przeraziłaś tym ponownym uzupełnieniem i zniknięciem ptaszka. W takim razie ja swojego screena również zrobiłem. Po to są materiały żeby do nich wracać jeśli chcemy sobie coś przypomnieć bez ryzyka anulowania naszych wszystkich osiągnięć!

Potwierdzam, że poprzednie lekcje, które były wykonane na 100% i eTutor uznał, że ich nie wyzeruje to po wejściu w nie niestety, ale wszystkie przerobione ćwiczenia się kasują ;/ !
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
Barbara.m - U mnie w ten sposób z niemam 100% przerobionego materiału zmieniło sie na 34%... - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

uprzejmie informuję, że odpowiedzi udzieliliśmy w tym temacie: https://www.etutor.pl/forum/thread/826129-Odswiezenie_poziomu_A1_kursu_eTutor_angielski.html?unread

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki