ZALOGUJ SIĘ

Niedostępna funcja wykonania krótkiego quizu z przerobionej lekcji

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Od wczoraj nie jest dostępna funkcja wykonania krótkiego quizu z przerobionej lekcji.
Czy to chwilowa niedogodność?

Pozdrawiam
danutka176

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam,

ja korzystałem z tej funkcji wczoraj i sprawdzałem przed chwilą, wszystko działa bez zarzutu.

Pozdrawiam.
?
Gość
danutka176 - Dziękuję za informację. Jest to u mnie o tyle dziwne, że sytuacja wygląda tak samo zarówno w komputerze jak i na tablecie.

Pozdrawiam
- 7 lat temu
Gość - Ja robiłem na komputerze. Tabletu nie używam. - 7 lat temu
danutka176 - Czy robił Pan test pierwszy raz po przerobieniu jednej z części lekcji?


- 7 lat temu
Gość - Tak, robiłem test po przerobieniu jednej części lekcji i później po zakończeniu całej lekcji.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

u mnie też nie działa funkcja. Nie wiecie jak to może naprawić?
T
Tarafas
Gość - Widocznie jest jakaś awaria. Ja otwieram test przy danej lekcji i działa. Spróbuj, może się uda. - 7 lat temu
Tarafas - Masz rację test przy danej lekcji działa. Więc chwilowo trzeba przez to robić ;) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Dziękujemy Wam za przekazane informacje dotyczące problemu z uruchomieniem Quizu. Sprawa została przekazana naszym programistom, którzy sprawdzą źródło usterki i wprowadzą niezbędne poprawki na stronie Serwisu.

Natomiast rację ma również @sskorupski - Quizy uruchamiają się bezproblemowo, gdy przechodzimy do nich bezpośrednio z poziomu lekcji.

Raz jeszcze dziękujemy Wam wszystkim za czujność i szybki kontakt z informacją o błędzie. Prosimy Was o cierpliwość i przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki