ZALOGUJ SIĘ

quiz : wymagane conajmniej 70% lekcji

8 miesięcy temuostatnia aktywność: 8 miesięcy temu
Czy można prosić o usunięcie limitu przejscia 70% lekcji żeby rozwiązać quiz z tematu ? Chciałem sobie zrobić powtórkę wszystkiego od a1 do c1 i wyłapać braki w swojej wiedzy, ale słuchanie 5 minut że czerwony to red marnuje mój czas :( chciałbym zrobic quiz na start i wrócic do tematu jak wynik pójdzie mi nie tak, jest taka możliwość?
R
roberttlx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Nie ma możliwości wykonania quizu przed ukończeniem 70% materiału w danym temacie. Jeśli jednak dany quiz był już wykonany można go powtórzyć, bez konieczności ponownej realizacji 70% materiału.
m.krok.90
Pracownik eTutor
roberttlx - Ale dlaczego ? Jestem samoukiem i wiem że mam małe braki w podstawach. zrobilem 12 lekcji A1, zmarnowałem kilka godzin, na dłużej zatrzymałem się tylko przy jednym temacie. Gdybym mógł napisać z tych 12 tematów quiz , to nie musiałbym znudzony klikać 11 tematów które kompletnie nie uczą mnie niczego nowego. Z chęcią zrezygnuję z systemu punktów jeśli to on stanowi problem. Jak inaczej mogę sobie powtórzyć podstawy i wyłapać braki wiedzy, bez klikania kilkuset lekcji, z których zdecydowaną wiekszość znam? - 8 miesięcy temu
adrianna.wu - Aktualnie quizy są dostępne po wykonaniu tematu, aby zweryfikować stopień przyswojenia wiedzy po wykonanych ćwiczeniach. Nie posiadam wiedzy, aby planowane były w tym zakresie zmiany. - 8 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki