ZALOGUJ SIĘ

Problem z powtórkami w lekcjach przerabianych ponownie

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Przerabiam ponownie lekcję. Wydaje mi się, że dodałam wszystkie słówka do powtórek. Tymczasem przy powtórnym przeglądaniu lekcji program podaje, że słówka nie są dodane i wymusza powtórne dodawanie słówek jeszcze raz. Ale te słówka nie dodają się do listy słówek do powtórzenia - ponieważ nie rośnie liczba słówek w powtórkach. O co chodzi?
G
gosia369
futbolowa - Kiedy przeglądasz te słówka ponownie - czy mają one po lewej zielony znacznik? Ptaszek potwierdzający, że są w powtórkach? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Nie - słowa nie mają żadnego znacznika i dlatego komputer pokazuje, że trzeba je dodać - tylko mimo ponownego dodania nie pokazują się w słówkach dodanych dzisiaj.
G
gosia369

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zweryfikowaliśmy działanie modułu Powtórek i na chwilę obecną nie obserwujemy opisanej sytuacji. Hasła dodane do Powtórek z poziomu lekcji, przy ponownym wyświetlaniu widnieją cały czas jako dodane. Na wczorajszą chwilową niedogodność mogło się złożyć większe niż zazwyczaj obciążenie algorytmu odpowiedzialnego za moduł Powtórek. Nasi programiści na bieżąco obserwują jego działanie, natomiast, gdyby zaobserwowała Pani tego typu sytuację więcej razy to prosimy o kontakt pod adresem: [...]@etutor.pl.
Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

potwierdzam to co napisała @gosia369, słówka dodane z gramatyki, pokazuje że są przerobione, natomiast pozostałe listy słówek przy otwarciu listy wszystkie się ponownie dodaje do powtórek, mimo że już są dodane do powtórek i to nie jest chyba tylko wczoraj tylko od dwóch lub trzech dni. Oczywiście na liczniku widać tylko nowe słówka.

Dawniej tylko były dodawane słówka których nie ma w powtórkach. Tak więc nie jest chyba wszystko dobrze.

Pozdrawiam.
?
Gość
Jamz - To samo się dzieje ze słownictwem ale zgłaszałem to kilka dni temu tutaj https://www.etutor.pl/forum/thread/793950-Problem_z_listami_slowek_Do_nauczenia.html#unread - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Nasi programiści właśnie kończą testy dużej aktualizacji algorytmu, który odpowiada za zarządzanie listami słówek i modułem Powtórek. Jego usterka w ubiegłym tygodniu zaburzyła mechanizm dodawania haseł do powtarzania.

Po zaimplementowaniu najnowszej aktualizacji algorytm będzie w stanie jeszcze lepiej i dokładniej zarządzać słownictwem, które dodajemy do Powtórek, niż miało to miejsce przed jego awarią. Jutro rozpoczynamy aktualizację i najpóźniej do końca tygodnia wszystko będzie działać już prawidłowo.

Dlatego też, prosimy Was o jeszcze odrobinę cierpliwości i jednocześnie przepraszamy za zaistniałą niedogodność techniczną w ostatnich dniach.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki